Otulacz dla niemoląt SwaddleMe

olulacz

Otulanie niemowląt pełni ważną rolę szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka, zalecane przez lekarzy pediatrów, jako najprostsza i najefektywniejsza metoda zapewniająca dziecku poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody.

Ponadto działa uspokajająco na przestraszonego światem maluszka dając mu wrażenie jakby nadal przebywał w łonie matki. Otulanie niemowląt nie tylko redukuje objawy kolki ale również, jak donoszą najnowsze badania, zmniejsza ryzyko wystąpienia SIDS (Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt) dzięki promowaniu pozycji do spania na plecach, najbezpieczniejszej w pierwszym roku życia dziecka.

Zapinany na rzepy, regulowany w granicach swojego rozmiaru, odpinana dolna część pozwala na szybką zmianę pieluchy bez potrzeby całkowitego odwijania maluszka.

Otulacz SwaddleMe ze sklepu www.babymama.pl jest również niezastąpiony w podróży. Dzięki specjalnym szczelinom na pasy bezpieczeństwa, możesz ułożyć maleństwo bezpiecznie w foteliku samochodowym i w drogę!

SwaddleMe – otulacz firmy Kiddopotamus zyskał miano najlepiej sprzedającego się produktu w najpopularniejszym sklepie internetowym w USA Amazon i 28 czerwca 2006 roku został zaprezentowany w talk show u samego Jay’a Leno.

Otulacz uszyty jest ze znakomitej jakości ciepłego, miłego polaru. Rozmiary:

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama, zapraszam też na pozostałe moje strony: www.babymama.pl oraz www.blog.babymama.pl

1 Comment

  • Odpowiedz Sierpień 2, 2013

    Gość

    Dla mnie duZo lepiej dziala woombi, prosty w obsludze i skuteczniejszy na mojego malego uciekiniera, ktory ze swaddleme sie wydostawal.