Najlepsze życzenia na baby shower

nardoziny dziecka

Życzenia na baby shower – nowy cykl artykułów. Nie każdy jest poetą, jak już trzeba napisać wierszyk na kartce, to nie zawsze mamy głowę pełną pomysłów.

Wierszyki i życzenia na baby shower lub narodziny dziecka

*
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

*
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam – odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Z okazji narodzin waszego maleństwa, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam – odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
*
Życzymy Młodym Rodzicom wiele szczęśliwych i radosnych dni, a Waszemu (j) synkowi (córeczce) wszelkiego dobra i powodzenia przez całe życie.

*
Życzę Ci, Najmniejsza Kruszynko, pogodnego dzieciństwa, śmiechu w domu i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie, i życia z fantazją, mądrego i dobrego, i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama, zapraszam też na pozostałe moje strony: www.babymama.pl oraz www.blog.babymama.pl

2 Comments

  • Odpowiedz Październik 24, 2010

    Gość

    Super dzieki za podpowiedzi

  • Odpowiedz Lipiec 3, 2010

    Lidia

    Niechaj radość Wasza bedzie wielka—–niech żyje nowa obywatelka .;D