Jak wspomóc płodność?

Życie w stresie, nieprawidłowy tryb życia, a także wpływ cywilizacji na organizm człowieka powodują coraz częstsze kłopoty z poczęciem potomstwa.

W niektórych przypadkach pomóc może prawidłowa dieta, zmiana trybu życia, a także uzupełnianie diety odpowiednimi preparatami. Prenatal ProBaby to wyjątkowy produkt, który został opracowany właśnie z myślą o parach planujących potomstwo.

Ze względu na szczególne i zróżnicowane zapotrzebowanie organizmu kobiety i mężczyzny w okresie starań o dziecko, Prenatal ProBaby został oparty na dwóch formułach opracowanych na podstawie badań naukowych. Kompozycja preparatu składa się z odpowiednio dobranych witamin
i składników mineralnych,  które ze względu na swoje właściwości wspomagają organizm kobiety i mężczyzny w okresie planowania potomstwa.

Prenatal ProBaby Woman to kompleksowy preparat przeznaczony dla kobiet planujących ciążę. Zawiera on niezbędne dla organizmu kobiety witaminy i składniki mineralne wraz z L-argininą. W okresie planowania poczęcia niezbędne jest zapewnienie prawidłowego krążenia krwi, które wpływa na ukrwienie śluzówki macicy, a tym samym na implantację zapłodnionej komórki jajowej. L-arginina przyczynia się do utrzymania  odpowiedniego krążenia krwi. Magnez wpływa na regulację ciśnienia krwi oraz przyczynia się do prawidłowego przebiegu ciąży. Żelazo ma wpływ na tworzenie się czerwonych krwinek oraz transport tlenu w organizmie.

Kwas foliowy oraz witamina B12 są niezbędne do prawidłowego rozwoju cewy nerwowej, a także do podziału komórek, co jest ważne w czasie dojrzewania płodu w łonie matki. Miedź korzystnie wpływa na metabolizm i transport żelaza w organizmie, jak również na produkcję energii. Witaminy C i E są antyoksydantami chroniącymi komórki organizmu, a wraz z witaminą B6 i magnezem potrzebne są dla prawidłowego działania i utrzymania witalności organizmu każdej kobiety planującej potomstwo.

Właściwości i wskazania

Prenatal ProBaby Man to kompleksowy preparat bogaty w składniki wspomagające płodność, przeznaczony dla mężczyzn starających się   o potomstwo. Aktywne składniki preparatu Prenatal ProBaby Man takie jak cynk, selen i L-karnityna pozytywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego mężczyzny. Cynk jest składnikiem mineralnym niezbędnym do prawidłowego rozwoju i działania układu rozrodczego. Selen oraz cynk pozytywnie wpływają na płodność u mężczyzn, natomiast L-karnityna odpowiedzialna jest za poprawę jakości nasienia. Witaminy C i E są antyoksydantami chroniącymi komórki organizmu, a wraz z witaminą A i B6 potrzebne są do prawidłowego działania i utrzymania witalności organizmu każdego mężczyzny starającego się o potomstwo.

Opakowanie zawiera:

15 saszetek Prenatal ProBaby Woman i 15 saszetek Prenatal ProBaby Man. Sugerowana cena detaliczna: ok. 120 zł/opakowanie

prenatal

 

 

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama, zapraszam też na pozostałe moje strony: www.babymama.pl oraz www.blog.babymama.pl

7 komentarzy

 • Odpowiedz Styczeń 31, 2014

  Gość

  Tak po 9 miesiącach udało mi sie zajść w ciąże, zmieniłam dietę i stosowałam Inofolic, kazałam tez partnerowi zmienić dietę:)

 • Odpowiedz Styczeń 30, 2014

  Gość

  Czyli łącznie 9 miesięcy starań? Co to było? Co brałaś?

 • Odpowiedz Styczeń 30, 2014

  Gość

  ja stosowałam suplement diety który zwiększał płodność, nie wiem na 100% czy to właśnie on mi pomógł ale po 3/4 cyklach udało się a wcześniej staraliśmy się pół roku i nic

 • Odpowiedz Styczeń 28, 2014

  Gość

  Łatwo powiedzieć, że trzeba się nie stresować i podchodzić do tego na luzie, ale jak się wyluzować jak się próbuję a dzidziusia nie ma. Dziewczyny co się u Was sprawdziło?

 • Odpowiedz Kwiecień 9, 2010

  Gość

  No nie do konca chyba… A co z panami? Oni potrzebuja czegos trochę innego, niż my, żeby te swoje plemniki schłodzic po laptopach i fotelach na prad :-) Mnie sie podoba ten czynnik psychologiczny, ze faceta angazuje się w myslenie i odpowiedzialnosc za czas kiedy pojawi sie potomek i czy bedzie zdrowy. I tak mozna sobie razem planowac dzidziusia przy sniadank uraczas sie saszetkami z witaminkami :-)

 • Odpowiedz Marzec 6, 2010

  Gość

  Prawda, niestety. Wystarczy kupić preparat witaminowy i Medargin, który zawiera 2mg argininy, a 30 saszetek kosztuje 35zł.

 • Odpowiedz Marzec 5, 2010

  Gość

  Skład jak wielu innych witamin, a cena z kosmosu. 200zł na m-c. Wystarczy sprawdzic skład i ceny preparatów witaminowych w aptece