Firma Flipper (Orca) specjalnie zaprojektowała tę niezwykle ciekawą osłonę na szczoteczkę do zębów, żeby dbać o zdrowie i higienę naszego dziecka.

Chociaż staramy się zachowywać nasze łazienki w czystości, to nie sposób pozbyć się wszystkich bakterii, które mnożą się w niezwykłym tempie. Dlatego zamiast codziennie szorować wszystkie powierzchnie w łazience, lepiej ochraniać elementy które szczególnie chcemy utrzymać w czystości. Flipper ochroni szczoteczkę nie tylko przed niechcianymi bakteriami, ale i przed innymi patogenami (zarodki pleśni, czy grzybów).

Jest mocowany na przyssawki, więc można go przypiąć wszędzie, a automatyczny mechanizm gwarantuje niezwykle komfortowe i łatwe użytkowanie. Osłonka została zaprojektowana tak, żeby pasowała do wszystkich szczoteczek o standardowych rozmiarach. Całość jest niewielka i bardzo łatwa w transporcie.

flipper-2Nasza opinia:

Z osłonek na szczoteczki korzystamy chętnie. Wiadomo, nic tak dobrze nie zabezpieczy główki szczoteczki jak szczelna ochronka. Tym chętniej sięgnęliśmy po Fun Animal Świnka Flipper- specjalną osłonkę na szczoteczkę. Osłonka jest bardzo łatwa w zamontowaniu- mój niespełna czterolatek poradził sobie sam. Bardzo wytrzymała- synek przykleja ją i odkleja, otwiera i zamyka i wszystko jest w porządku. Ale najbardziej cieszy mnie to, jak chętnie z niej korzysta, dbając o higienę swojej szczoteczki. Dla mnie bomba. Fajny pomysł na niezobowiązujący podarunek dla wszystkich, którzy rozpoczęli przygodę ze szczotkowaniem. Na zachętę, w nagrodę lub tak po prostu.

Osłonka jest dostępna w sklepie www.babymama.pl w cenie 25 pln.

flipper-1