Otulacz dla niemowląt SwaddleMe odwzorowujący swoim kształtem łono matki, to idealna część wyprawki.

Otulacz dla niemowląt SwaddleMe – wybierz odpowiedni rozmiar

Kokon Etap 1 grey SwaddleMe  świetnie sprawdzi się dla wcześniaków i noworodków. Jest przytulny i łagodzi odruchy Moro. Nie krępuje jednak ruchów dziecka, ponieważ w składzie materiału znajduje się elastan. Dodatkowo sprzyja rozwojowi układu mięśniowego u dziecka. Otulacz dla niemowląt SwaddleMe posiada również zamek błyskawiczny odpinany od góry i od dołu, co ułatwi przewijanie. Produkt został opracowany wspólnie z czołowymi ekspertami w dziedzinie bezpiecznego snu. Zapewnia działanie kojąco-uspokajające, co wpływa na lepszy sen.

Otulacz Etap 2 S/M elephant SwaddleMe to  kokon z regulowanymi skrzydełkami, które umożliwiają dopasowanie do ciała niemowlęcia. Takie dopasowanie skutecznie łagodzi odruchy Moro. Dodatkowo sprzyja rozwojowi układu mięśniowego u dziecka. Ten rozmiar jest odpowiedni dla dzieci od narodzin do skończenia 3 miesiąca życia o wadze od 3,2  do 6,4 kg. Z kolei Otulacz Etap 2 L pink white SwaddleMe będzie odpowiedni dla niemowląt od 4 do 6 miesięcy o wadze od 6,4 do 8,2 kg.

Największy otulacz marki SwaddleMe to Śpiwór Etap 4 L Teal White Star SwaddleMe. Śpiworek w rozmiarze L świetnie sprawdzi się u dzieci, które często odkrywają się podczas snu. Rękawki śpiworka utrzymują ciepło ramion i są zaprojektowane tak, by zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i wygodny sen. Dolna część śpiworka jest na tyle obszerna, by dziecko swobodnie poruszało nóżkami. Wzdłuż dolnego szwu poprowadzony jest zamek błyskawiczny, który ułatwi przewijanie.

SwaddleMe jest to linia produktów marki Summer Infant. Firma ta powstała w 1984 roku, jej celem jest tworzenie najbezpieczniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci. Firma Summer Infant reaguje na zmieniające się potrzeby i oferuje coraz to nowe produkty wysokiej jakości, o atrakcyjnym wyglądzie.

Szukasz otulacza? Sprawdź ofertę sklepu www.babymama.pl

otulacz dla niemowląt SwaddleMe