Pokój dziecięcy dla chłopca

Do łóżeczka możesz przymocować też miękki pałąk Pepe. Soczyste, wyraźne kolory pałąka zaciekawią dziecko i pobudzą jego wyobraźnię.Szeleszczące i grzechoczące zabawki można zdjąć z pałąka i zaczepić np. do wózka czy do Maty edukacyjnej (również dostępnej w kolekcji Pepe).

Po ekscytującej zabawie mały marynarz spokojnie odpłynie do krainy snu, dzięki karuzeli drewnianej Pepe z pozytywką. Karuzela została wykonana z wysokogatunkowego drewna bukowego. Posiada obrotową pozytywkę, ukrytą pod kolorowym „kapturkiem”, po nakręceniu miękkie zabawki delikatnie się obracają. Karuzela pakowana jest w eleganckie pudełko kartonowe, dzięki czemu jest to idealny pomysł na prezent dla maluszka i jego rodziców!

muzponyW pokoju niemowlęcia nie może oczywiście zabraknąć przewijaka. W kolekcji Pepe znajdziesz estetyczne pokrowce na przewijak, wykonane z mięciutkiej frotki. Wygodne dla Ciebie i dla maluszka, a przy tym idealne pasujące do marynistycznego wnętrza.Nieco starszym żeglarzom z zadatkami na kapitana spodoba się piankowe siedzisko lub pufa, pokryte miękka frotką z motywem Pepe.

Wszystkie produkty z kolekcji Pepe są produktami bezpiecznymi, w całości wykonanymi w Polsce. Są łatwe w utrzymaniu czystości (można je prać w pralce). A przy tym niezwykle starannie wykonane i bardzo estetyczne. Do każdego chłopięcego pokoiku wprowadzą morskie klimaty i wspomnienie gorącego lata.

Więcej akcesoriów i zabawek z kolekcji Pepe, a także innych produktów Muzpony znajdziesz w sklepie Muzpony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama, zapraszam też na pozostałe moje strony: www.babymama.pl oraz www.blog.babymama.pl

Skomentuj jako pierwszy