Masaż brzucha dedykowany kobietom ciężarnym jest całkowicie nieszkodliwy i bardzo przyjemny. Wpływa kojąco na ciało i duszę. Sprawi, że poczujesz się szczęśliwa i odprężona.


Polinezyjski masaż ciążowy przynosi masowanej stan odprężenia i relaksu, szczególnie kojąc przeciążone partie. Delikatny zabieg skupia się nie tylko przyszłej Mamie, lecz także na jej dziecku. Porusza on również płyny ustrojowe, poprawiając odżywienie komórek i odprowadzanie toksyn z ciała. Stosowana przy masażu oliwka korzystnie wpływa na skórę, która staje się bardziej elastyczna. Dzięki temu ciało kobiety zyskuje większą ochronę przed powstawaniem rozstępów. zabieg trwa godzinę – dłuższy mógłby być  dla przyszłej Mamy zbyt męczący. Kobieta leży na boku: ułatwia to dostęp do miednicy i pleców w części lędźwiowo–krzyżowej, które w czasie ciąży narażone są na największe obciążenia.

Profesjonalnie wykonany masaż wpływa nie tylko na ciało – oddziałuje również na emocje. Rozluźnienie ciała przyszłej mamy odbiera także dziecko. Podczas masażu nawiązuje się jeszcze silniejsza więź między rodzicem a dzieckiem. W zrelaksowanej kobiecie uwalniają się pozytywne emocje, tak bardzo potrzebne w przygotowaniach do macierzyństwa. Dzięki nim łatwiej będzie jej zwalczyć wszelkie niepokoje i wątpliwości dotyczące nowej roli, którą przyjdzie jej pełnić.

Zadaniem MANA Day Spa jest przybliżyć mieszkańcom Trójmiasta orientalną sztukę masażu i pielęgnacji. Salon zatrudnia wybitnych, doświadczonych w kraju i za granicą, dyplomowanych specjalistów masażu polinezyjskiego, tajskiego i ajurwedyjskiego. MANA Day Spa działa kompleksowo, oferując także najwyższej klasy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, a także manicure, pedicure i wiele innych. Ostatnio salon wprowadził do swojej oferty także mezoterapię bezigłową. W zabiegach pielęgnacyjnych stosowane są najwyższej jakości kosmetyki renomowanych firm Germain de Capuccini oraz Isabelle Lancray. MANA Day Spa zajmuje się również organizacją wyjątkowych wieczorów panieńskich, kameralnych spotkań towarzyskich i biznesowych, czy wieczorów we dwoje.