Zawieszka wielofunkcyjna to pomysłowy gadżet, który sprawdzi się na spacerze z maluchem, nie tylko zimą. Zawieszka służy do przypięcia rękawiczek, ale równie dobrze sprawdzi się do przypięcia kocyka do wózeczka lub umocowania zasłonki w czasie jazdy w słoneczne dni.Regulowana długość i elastyczny materiał sprawia, że zawieszka pasuje dla dzieci i dla dorosłych. Rodzic może wykorzystać zawieszkę do przypięcia kluczy lub portfela do torebki.

Z rękawiczkami zawsze jest problem. Trzeba je zakładać i ściągać i jeszcze pamiętać, gdzie się je zostawiło. Najczęściej podczas jednego sezonu przynajmniej jedna rękawiczka ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a drugą można już po prostu wyrzucić. Podobnie z zabawkami wyrzucanymi podczas spaceru z wózka albo kocykiem, który miotany wiatrem wkręca się w koła wózka. A gdyby tak wszystko przypiąć na swoje miejsce? Zawieszka wielofunkcyjna – dla nas to świetny pomysł, zobacz jak oceniłyśmy zawieszkę w naszym teście.

Nasza opinia:

Praktyczny i designerski gadżet, który spodoba się dzieciom i dorosłym. Przyda się o każdej porze roku. Czy to jako zawieszka do rękawiczek, czy też sprytny uchwyt do przytulanki w wózeczku. Dzięki regulowanej długości, ToGo staje się jeszcze bardziej wielofunkcyjne. Zawieszkami można przypiąć osłonkę przeciwsłoneczną w samochodzie czy zawiesić pieluszkę w gondolce aby słońce nie świeciło w oczy dziecku. Utrzyma na swoim miejscu także misia podczas spaceru. 10 wzorów zostało zaprojektowanych i wykonany w Polsce. Rodzice mogą używać zawieszek np. do przypięcia kluczy. Atrakcyjna jest także cena. Za komplet dwóch zawieszek zapłacimy 24,90 zł.

Zawieszka wielofunkcyjna ToGo cena 24,90 pln dostępna w sklepie www.babymama.pl

ToGo_wzor_FLAMING_m