Wysoka gorączka, bolesne ząbkowanie, niefortunny upadek – młoda mama powinna być przygotowana na wszystko. Jak zapewnić dziecku komfort, ulgę i bezpieczeństwo, gdy zdarzy się coś nieprzewidywalnego? Oto, co radzą specjaliści.

fotokarty

Lepiej zapobiegać


Aby móc szybko przynieść dziecku ulgę w sytuacjach nieprzewidywalnych, warto zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne środki. Tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować maluchowi maksimum bezpieczeństwa w nagłych sytuacjach. Termometry, bandaże, okłady chłodzące, środki odkażające – to absolutne minimum. Jeśli sami kompletujecie apteczkę, pamiętajcie, aby znalazły się w niej preparaty przeznaczone dla najmłodszych! Leki powinny być zawsze dostosowane do wieku pociechy i powinny zawierać substancje, które są bezpieczne dla dzieci. Dlatego zawsze czytajcie skład lekarstw, które znajdą się na jej wyposażeniu.

Carriwell

Gotowe rozwiązanie

 

Jeśli chcemy mieć absolutną pewność, że apteczka zawiera wszystko to, czego potrzebujemy i że ma na wyposażeniu bezpieczne produkty spełniające najwyższe normy, warto sięgnąć po gotowe rozwiązania – takie jak małe, podręczne, idealnie skomponowane apteczki pierwszej pomocy dla dzieci Wallaboo. Świetnie sprawdzają się w domu i w samochodzie, zwłaszcza podczas długich, wakacyjnych podróży. Starannie dobrane, przydatne produkty dają szansę na szybką i precyzyjną reakcję na nagłą sytuację i udzielenie skutecznej pierwszej pomocy małemu dziecku.

Apteczka dla dzieci Wallaboo cena: 119 pln www.babymama.pl