Black Friday 2018 – promocje dla dzieci! Zobacz gdzie możesz kupić taniej prezent dla dziecka, wyprawkę dla maluszka i wiele innych produktów. W dniach 23-25.11.2018 – skorzystaj z rabatu 5% na hasło: BLACKFRIDAY – w sklepie www.babymama.pl . Ale to nie wszystko, aż do niedzieli sklep oferuje też darmową dostawę od 50 PLN!

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku. Jako pierwszy sklep dedykowany przyszłym mamom zaprezentował  innowacyjne produkty, które pozwalały z radością oczekiwać na narodziny maleństwa. Od tamtej pory sklep oferuje nowoczesne, sprawdzone, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla przyszłych mam oraz dla najmłodszych. Sklep skupia najlepsze produkty najbardziej rozpoznawalnych marek z całego świata.

akcesoria dla mam

Sklep BabyMama szybko zdobył zaufanie Klientów. Polskie i światowe marki, najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do Klienta, stała obecność w mediach , stałe poszerzanie oferty, trzymanie ręki na pulsie pozwala  wyznaczać trendy na rynku.

Zapraszamy! Lista produktów w promocyjnych cenach – obowiązuje też a nie jeszcze dodatkowy rabat na hasło: BLACKFRIDAYLista promocji w sklepie BabyMama.pl

akcesoria dla mam