OKOmarket to unikalny i jedyny w swoim rodzaju internetowy serwis ogłoszeniowy. Każda osoba posiadająca dostęp do Internetu może bezpłatnie zamieścić w nim Ogłoszenie lub dokonać zakupu dowolnego przedmiotu. Posiadamy wiele różnych kategorii, w tym kategorię „Dla dziecka”, która jest skierowana do Rodziców. Można znaleźć w niej rozmaite artykuły, m.in. zabawki, przybory szkolne, meble, nosidełka, rowerki, pchacze, czy też ubranka dla Waszych pociech. W naszym Serwisie można zamieszczać Ogłoszenia z nowymi, jak i używanymi przedmiotami.

fotokarty

Każda nadrzędna kategoria zawiera podkategorie, co zdecydowanie ułatwia znalezienie interesującej grupy przedmiotów bez nadmiernego tracenia czasu. W każdej subkategorii znajdują się filtry charakterystyczne dla danej tematyki. Dla przykładu, w subkategorii „Akcesoria” będącej częścią kategorii „Dla Dziecka” znajdziemy podkategorie, takie jak:

  • Foteliki-Nosidełka
  • Środki pielęgnacyjne
  • Chodziki i Pchacze
  • Rowerki
  • Pozostałe akcesoria

Dlaczego OKOmarket jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju?

Serwis OKOmarket to nie tylko sposób na znalezienie poszukiwanego artykułu, czy szansa na sprzedaż lub oddanie za darmo niepotrzebnej rzeczy, która może przydać się komuś innemu. OKOmarket to miejsce, gdzie każdy zarejestrowany Użytkownik może stać się posiadaczem niewielkiej, aczkolwiek niejednokrotnie potrzebnej kwoty pieniężnej. Jak to możliwe? Każdy Użytkownik naszego Serwisu, za sam fakt zamieszczenia Ogłoszenia (bezpłatnego na okres siedmiu dni, lub płatnego na okres czternastu bądź dwudziestu jeden dni) w dowolnej kategorii, dostaje tzw. „kod bonusowy”. Kod ten bierze udział w losowaniu nagrody 1000zł, a wyniki można odczytać na naszej stronie w zakładce pt. „Sprawdź wygrane”. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie na głównej stronie.

Dodawanie Ogłoszenia w Serwisie OKOmarket

Zamieszczenie Ogłoszenia w Serwisie jest możliwe na dwa sposoby: jako „Gość”, czyli osoba niezarejestrowana w Serwisie, oraz jako Użytkownik, czyli osoba, która dokonała procesu rejestracji.

Carriwell

W pierwszym przypadku wystarczy wejść na główną stronę www.okomarket.pl i w prawym górnym rogu kliknąć przycisk „Dodaj Ogłoszenie”. W treści Ogłoszenia będzie widniała informacja, iż jego autorem jest „Gość”.

okomarket2
Dodając Ogłoszenie jako osoba niezarejestrowana możliwe jest skorzystanie z usługi Promocji, takiej jak „Pierwszy” i „Podświetlone”, których celem jest wyróżnienie Ogłoszenia na tle innych. W drugim przypadku proces dodawania Ogłoszenia wygląda tak samo jak w pierwszym, z jedną małą różnicą. Użytkownik, czyli osoba zarejestrowana, może skorzystać z trzeciej Promocji, która w wyjątkowy sposób wyróżnia Ogłoszenie, a jest nią „Złota Korona”.

okomarket3

Co to jest „Złota Korona” i co w niej takiego wyjątkowego?

Korzystanie z Promocji, które wyróżniają zamieszczane w Serwisie Ogłoszenia, nie jest obowiązkowe. Promocje „Pierwszy” i „Podświetlone” są aktywne przez pełny okres publikacji Ogłoszenia. Trzecim typem Promocji, za pomocą której można w sposób szczególny wyróżnić dodawane Ogłoszenie, jest „Złota Korona”.

Ogłoszenie dodane do „Złotej Korony” jest promowane na złotym tle, w pierwszorzędnym i najbardziej widocznym miejscu strony w swojej kategorii przez 24 godziny. Każdy Użytkownik Serwisu OKOmarket, który dokona zakupu lub sprzedaży przedmiotu zamieszczonego w „Złotej Koronie”, ma realną szansę wygrania nagrody pieniężnej w ramach programu „Bonus aktywności Użytkownika”. Szczegółowe informacje na ten temat można przeczytać na naszej stronie: www.okomarket.pl