Wybór dekoracji do pokoju dziecięcego jest ogromny i niejedną mamę przyprawia o zawrót głowy. Najlepiej wybrać takie ozdoby, które nie tylko będą cieszyć oko, ale także staną się niezwykłą pamiątką na długie lata. Dekoracje do pokoju niemowlaka powinny być delikatne i subtelne.

Dekoracje do pokoju niemowlaka – literki na ścianę

Polecamy zakup kolorowych literek –  dekoracje te przykuwają uwagę dziecka pięknymi barwami i ciekawymi kształtami i co ważne nadają indywidualny charakter jego pokojowi.

Bardzo oryginalnym pomysłem są ręcznie wykonane drewniane literki zawieszane na kolorowych wstążeczkach. Można ułożyć z nich dowolny napis np. imię dziecka i powiesić na drzwiach pokoiku lub na ścianie przy której stoi łóżeczko malucha. Literki do pokoju dziecka wykonane są z dużą dbałością o szczegóły i stanowią wyjątkową ozdobę ściany. Starszemu dziecku mogą pomóc w nauce alfabetu – z pewnością będą świetną zachętą do nauki samodzielnego czytania. Do wyboru mamy dwie czcionki – prostą i zakręconą. Literki dostępne są w tradycyjnych, pastelowych kolorach: niebieskim, różowym i białym.

Zwolenniczkom minimalizmu z pewnością spodoba się pierwsza literka imienia dziecka, umieszczona w ozdobnej ramce lub monogram. Z literkami idealnie komponują się wiszące ramki. Delikatne pastelowe kolory i ozdobne wykończenie dodadzą uroku każdej fotografii. Różne kolory i kształty ramek pozwolą nam idealnie dopasować dekoracje do wystroju kącika lub pokoju dziecięcego.

Wyjątkową pamiątką, a zarazem dekoracją są odciski małych stópek i rączek, które razem ze zdjęciami przez wiele lat będą przywoływać wspomnienia, a dziecko ze zdziwieniem będzie porównywało swoją rączkę z maleńkim odbiciem w ramce.

Wybierając ozdoby dla najmłodszego członka rodziny, zwróćmy uwagę nie tylko na estetykę, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo. Wszystkie dekoracje  wykonane są z wysokiej jakości, nietoksycznych i bezpiecznych dla dziecka materiałów, a przy tym są unikalne – każda ramka czy literka wykonana jest ręcznie. Literki są idealnym pomysłem na prezent dla niemowlaka z okazji przyjęcia baby shower, pępkowego, chrzcin czy urodzin, a dzięki swojej wyjątkowości  nadadzą ciepły klimat  w pokoju maluszka.

Literki, ramki i odciski można kupić w sklepie www.babymama.pl

Dekoracje do pokoju niemowlaka - literki

Dekoracje do pokoju niemowlaka - literki peticado

Dekoracje do pokoju niemowlaka - literki