Jak często pijesz wodę w ciągu dnia? Być może uśmiechasz się teraz pod nosem i myślisz, że to przecież oczywiste – każdy pije, gdy poczuje pragnienie! Ale czy wiesz, że uczucie suchości w gardle i potrzeby uzupełnienia płynów w organizmie jest już oznaką niewielkiego odwodnienia? Dlatego właśnie warto wyrobić w sobie nawyk popijania wody przez cały dzień. Czasem trudno się do tego przyzwyczaić, dlatego dobrym pomysłem jest ustawienie butelki w zasięgu wzroku. A jeszcze lepiej, gdy jest to dystrybutor z wodą! Zastanawiasz się nad tą opcją, ale nie wiesz, który dystrybutor do wody wybrać? Dowiedz się, jak znaleźć ten najlepszy dla siebie!

fotokarty

Dystrybutor wody do domu – który wybrać

Dystrybutor do wody we własnych czterech kątach to nie tylko zachęta do dbania o odpowiednie nawodnienie organizmu, ale też stały dostęp do źródlanej wody idealnej do przygotowania potraw nawet dla niemowląt, a także niezwykła wygoda – koniec z dźwiganiem ciężkich zgrzewek ze sklepu! Jak wybrać ten najlepszy? Przede wszystkim zwróć uwagę na:

  • wielkość – Twój dystrybutor do wody powinien pasować do pomieszczenia, w którym będzie się znajdować. W większości domów znacznie lepiej sprawdza się ten z pompką – duży, biurowy automat nie będzie odpowiedni do małego pomieszczenia,
  • ilość wody – w ofercie firm, dostarczających wodę, znajdziemy różne rozmiary butelek. Wybierając je, kierujmy się nie tylko ceną, ale też zapotrzebowaniem na wodę członków rodziny. Możemy założyć, że każdy powinien wypijać ok. 30 ml wody na 1kg masy ciała – dorosła osoba o wadze 60kg potrzebuje ok. 1,8 l, ale dziecku ważącemu mniej niż 30 kg wystarczy dawka poniżej 1 l.

Dystrybutor wody to świetne rozwiązanie dla całej rodziny, z korzyścią dla środowiska – pomyśl, ile plastikowych butelek dziennie wędrowało do kosza. Teraz masz szansę to zmienić!

Dystrybutor na wodę do firmy – wybierz najlepsze rozwiązanie!

Pracodawcy, wiedząc, że ich obowiązkiem jest zapewnienie pracownikom wody zdatnej do picia w miejscu pracy, coraz chętniej decydują się na dzierżawę dystrybutora do wody. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i korzystne dla wszystkich – pracownicy mają świeżą, źródlaną wodę zawsze na wyciągnięcie ręki, a pracodawca dba o pozytywny wizerunek swój i przedsiębiorstwa oraz o jakość świadczonych usług – w końcu przy odpowiednim nawodnieniu organizmu każdy z nas jest bardziej wydajny i produktywny, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Jak wybrać najlepszy dystrybutor do wody dla firmy? Najważniejsze to zwrócić uwagę na:

Carriwell

liczbę pracowników – trudno będzie wyliczyć to tak dokładnie, jak w przypadku dystrybutora do domu, dlatego można założyć, że dorosła osoba powinna wypijać dziennie ok. 2 litrów wody,

  • wielkość firmy – do korporacji, czy przynajmniej średniej wielkości firmy, warto zakupić dystrybutory o dużej pojemności, jednak w tych mniejszych może nie być takiej potrzeby,
  • rodzaj pracy – w biurze zapotrzebowanie pracowników na wodę z pewnością będzie mniejsze niż w pracy fizycznej,
  • potrzeby pracowników – jeśli wiesz, że możliwość znacznie szybszego zaparzenia kawy, czy herbaty z pewnością spotka się z dużym entuzjazmem, pomyśl o automacie z funkcją podgrzewania, który zapewni natychmiastowy dostęp do gorącej wody,
  • politykę firmy – jeśli przedsiębiorstwo jest proekologiczne, warto będzie podkreślić to, zamawiając przyjazny dla środowiska dystrybutor ceramiczny.

Automat z wodą to doskonała opcja zarówno dla małych, średnich i dużych firm, jak i do gospodarstwa domowego. Wystarczy tylko wybrać jego odpowiedni rodzaj – dystrybutor wody Dar Natury możesz zamówić w aż ośmiu wariantach! Sprawdź ofertę na: https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor – to tylko kilka prostych kroków, by cieszyć się swobodnym dostępem do świeżej, źródlanej wody każdego dnia!