Wyjątkowa poduszka do karmienia ułatwiająca życie każdej mamie. Optymalny, ergonomiczny kształt gwarantuje Twojemu dziecku maksymalną wygodę, jednocześnie odciążając Twoje plecy, redukując napięcie szyi i karku.

Poduszka do karmienia Motherhood to poduszka do karmienia wykonana z najwyższej jakości materiałów: atestowanego poliestrowego wypełnienia ELBALL (antyalergiczny odpowiednik puchu w postaci kulek poliestrowych) oraz bawełnianej, zdejmowanej, sztruksowej poszewki dostępnej w atrakcyjnych kolorach i deseniach. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin 100% bawełnianych masz pewność, że nawet po wielokrotnym praniu poszewka nie zmechaci się, długo pozostając jak nowa.

Każda poduszka do karmienia Motherhood jest indywidualnie opakowana w pokrowiec zewnętrzny wykonany z najwyższej jakości folii PCV, zapinany na suwak, dzięki czemu łatwo ją bezpiecznie przewieźć lub przechować.

Karmienie piersią

Poduszka do karmienia Motherhood zapewnia ergonomiczną pozycję podczas karmienia piersią; tak dla mamy, jak i malucha.

Karmienie butelką

Poduszka Motherhood pomoże nie tylko mamie, ale także tacie wygodnie “się nakarmić”, zapewniając optymalną pozycję obu zaangażowanym osobom!

Wsparcie podczas leżenia na pleckach

Poduszka Motherhood zapewnia maluchom wygodną i bezpieczną pozycję, ułatwiającą obserwację otoczenia. Dzięki temu maleństwo z łatwością i zaciekawieniem uczy się świata.

Wsparcie podczas leżenia na brzuszku

Poduszka Motherhood czyni czas poświęcony na ćwiczenia na brzuchu wyjątkowo atrakcyjnym, pomaga ćwiczyć odpowiednie mięśnie oraz rozwijać zdolność koordynacji malucha.|

Nauka siedzenia

Poduszka do karmienia Motherhood pozwala na bezpieczne i skuteczne wsparcie dziecka podczas pierwszych (mniej lub bardziej udanych!) prób samodzielnego siedzenia. Siedzenie to ulubiona pozycja 7-miesięcznych dzieci, podczas której (w końcu!) mogą z łatwością obserwować otaczający ich świat!

Każda poduszka posiada zdejmowaną, zapinaną na suwak poszewkę, jednak zachęcamy do zakupu dodatkowej, uszytej z aksamitnie delikatnego, lecz wytrzymałego sztruksu.

Fasolkę kupisz w sklepie: www.babymama.pl