Starasz się o dziecko? Próbujesz zajść w ciążę od dłuższego czasu? Femifertil jest doskonałym suplementem diety dla kobiet starających się o dziecko – zobacz dlaczego.

fotokarty

Zwiększ swoje szanse na poczęcie stosując femifertil. femifertilto nowoczesny suplement diety dla kobiet, zawierający witaminy, minerały, aminokwasy i zioła, które, jak wykazują badania kliniczne, przywracają równowagę hormonalną, regulują owulację, i przygotowują organizm kobiety na poczęcie dziecka.

Jak działa femifertil?

Preparat zawiera pełen zestaw witamin i mikroelementów prenatalnych (w tym kwas foliowy), które, jak wykazują badania naukowe, są istotne dla optymalizacji płodności i dlatego warto je przyjmować już przed planowaną ciążą. W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

Carriwell

Zawiera ponadto aminokwas l-argininę, która poprawia krążenie i wspiera rozwój wyściółki macicy.

W składzie znajduje się też  kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:

  • jagody niepokalanka – regulują owulację i miesiączkowanie, a także prawidłowy przebieg menstruacji. Badania kliniczne wykazały wyższą liczbę poczęć w grupach pacjentek przyjmujących wyciąg z jagód niepokalanka, niż w grupach placebo;
  • liść maliny – łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
  • zielona herbata – zawiera silne przeciwutleniacze (polifenole) działające antystarzeniowo na komórki ciała i poprawiające przemianę materii;
  • żeń-szeń syberyjski – reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy
  • kwiat koniczyny łąkowej – zawiera izoflawonoidy, które wspomagają funkcję jajników i promują owulację.

Czas trwania kuracji

femifertil jest silnym suplementem witaminowo-ziołowym, lecz nie stanowi agresywnej ingerencji w Twój organizm, gdyż działa stopniowo, wspomagając naturalne funkcje Twojego ciała. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się stosowanie suplementu przez trzy cykle miesiączkowe (3 opakowania preparatu).

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując preparat w połączeniu ze zdrową, zróżnicowaną dietą, wolną od kofeiny i alkoholu, łagodnymi ćwiczeniami fizycznymi (spacery, joga), oraz regularnym odpoczynkiem.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę suplementu dziennie po posiłku.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania suplementu w trakcie terapii hormonalnych (clomid, pregnyl, etc.) lub w trakcie terapii in vitro.
Cena miesięcznej kuracji kosztuje ok. 48.00 pln