Zdrowy sen dziecka należy do tych kwestii związanych z pielęgnacją dzieci, wokół których narosło najwięcej zamieszania i nieporozumień.

Jeśli twoje dziecko ma problemy ze snem, albo po prostu chciałabyś uniknąć trudności z zasypianiem u nowonarodzonego dziecka zarówno  teraz, jak i w przyszłości, to praktyczny, wprowadzający krok po kroku w problem poradnik Giny Ford jest najlepszym wyborem. Metody Giny, wypróbowane i sprawdzone w tysiącach przypadków, pomogą ci zrozumieć rytm snu twojego dziecka. Gina udziela nieocenionych porad na temat tego, jak rozwiązywać najczęstsze problemy z tym związane i jak ich unikać. Książka Jak usypiać? pomoże ci również w następujących problemach:

  • jak radzić sobie z wieczornymi awanturami w łóżeczku, wczesnym porannym budzeniem się, lękiem przed ciemnością i koszmarami
  • dlaczego niektóre przyzwyczajenia związane z karmieniem i zasypianiem w czasie dnia źle wpływają na sen nocny
  • jak karmić niemowlę lub maluszka, by uniknąć nocnego budzenia się wywołanego przez głód lub kolkę

Autorem książki jest największa specjalistka od wychowania dzieci w Wielkiej Brytanii, Gina Ford. Sprzedaż jej książek to 30 % angielskiego rynku poradników dziecięcych. Gina doradzała w wychowaniu niezliczonej ilości małych dzieci, rozwiązywała problemy wychowawcze w tysiącach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji. Jej książki wnoszą zupełnie nowe podejście do kwestii wychowania i pielęgnacji dzieci. Mówi się wręcz o „dzieciach Giny”, czyli szczęśliwych maluszkach, w których pielęgnacji matki stosują się do porad Giny Ford. Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie liczne sławne osoby.

Gina Ford  Jak usypiać? Wszystko o zdrowym śnie niemowląt i maluszków

Wydawnictwo Esprit

Format 130×200,  254 str. okładka miękka, cena 24,90pln

Książka objęta patronatem Mam dziecko