Podczas pierwszego roku życia dziecko tak szybko się zmienia, że bardzo łatwo przeoczyć pamiątkowe momenty i wydarzenia. Karty do zdjęć HooHoo Creations pomogą zachować wspomnienia z pierwszego roku życia dziecka. Dzięki nim zdjęcia pociech nabiorą także wyjątkowego charakteru.

fotokarty

W sklepie www.babymama.pl karty do zdjęć HooHoo Creations pierwszy rok dziecka dostępne są w trzech stylach. Są to Woodland, Scandinvian oraz Cuda Wianki. Każdy zestaw zawiera 32 karty. Są tam karty do zdjęć z tygodniami i miesiącami życia dziecka, wielkimi przełomami i osiągnięciami malucha. Dzięki takim podpowiedziom żadna mama i żaden tata nie zapomni uwiecznić ważnych chwil z życia swojego dziecka, a takie momenty jak pierwszy uśmiech, przespana noc czy pierwsze kroki będą uwiecznione oraz zapamiętane na lata.

Karty do zdjęć – trzy style

W serii Woodland znajdziemy piękne leśne zwierzęta. Znajdują się na nich m.in. łoś, niedźwiedzica z niedźwiadkiem, wilk, bobry i wielu innych leśnych mieszkańców. Zestaw będzie idealny dla małego amatora przygód, niezależnie czy jest dziewczynką, czy chłopcem. Serię Scandinavian pokochają zwolennicy prostego stylu. Czarnobiałe tła i dobrane czcionki przywodzą na myśl prostotę eleganckiego, skandynawskiego designu. Ten wzór idealny będzie tak dla chłopców, jak i dziewczynek. Natomiast seria Cuda Wianki to feria pastelowych kolorów, idealna do świata małych dam. Akwarelowe plamy, wielobarwne kwiaty na pewno przypadną do gustu mamom dziewczynek.

Idealny prezent na baby shower

Niezależnie od wybranego wzoru – karty zapewniają nie tylko świetną zabawę w przygotowywaniu zdjęć dziecka, są nieocenione w zorganizowaniu własnej mini domowej sesji, ale przede wszystkim pomogą stworzyć niepowtarzalną pamiątkę dla swojego dziecka.

Carriwell

Karty do zdjęć HooHoo Creations to idealny prezent na baby shower lub na pierwszą wizytę u maluszka w domu. Każda przyszła mama na pewno doceni ciekawy i bardzo kreatywny prezent.

Karty HooHoo Creations dostępne są w sklepie  www.babymama.pl w cenie 79 PLN.

karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-1 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-2 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-3 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-4 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-5 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-6 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-7 karty-do-zdjec-hoohoo-creations-babymama-8 karty-do-zdjec-wizerunek-creations-babymama-1 karty-do-zdjec-wizerunek-creations-babymama-2