Tradycyjnie warszawscy uczniowie oraz goście odwiedzający to miasto od 13 do 28 stycznia br mogą liczyć na kinowe ferie w Kinie Muranów.

Od 13 do 28 stycznia Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Kino Muranów zapraszają na Ferie zimowe z Kinem Dzieci. Przez dwa tygodnie, w weekendy i dni powszednie, Kino Dzieci gra specjalnie dla najmłodszych widzów.

Reperturar

W programie m.in. premiera filmu „Storm. Opowieść o odwadze”, kostiumowej przygody, która przenosi widzów w czasy reformacji, a przedpremierowo pełna humoru animacja „Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem”.

W repertuarze znalazły się także inne filmy dobrze znane z festiwalu Kino Dzieci. Na ekranie pojawią się m.in. najlepsi przyjaciele maluchów – Kacper i Emma, detektywistyczne zagadki rozwiążą Lasse i Maja, a magia zimy zawita w zestawie pt. „Śnieżka”, złożonym z krótkich filmów 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Warsztaty

Po weekendowych projekcjach (oprócz niedzieli 14.01) odbędą się warsztaty plastyczne. Ferie zimowe z Kinem Dzieci to atrakcyjna propozycja dla najmłodszych na zimową przerwę.

Repertuar, opisy filmów i rezerwacje on-line: www.kinomuranow.pl

ferie-z-KD-20178-www-1000x1000px