To ostatni dzwonek na świąteczne zakupy! 🔔 Pakujemy wasze upominki  🎁 – www.babymama.pl  Przypominamy, że do końca tygodnia mamy jeszcze kod rabatowy -5% na hasło : CHOINKA 🎄 na zakupy bez minimalnej kwoty. Warto się spieszyć, aby paczka 📦 dotarła paczkomatem , pocztą polską  lub kurierem na czas ! ⌛️

fotokarty

Wszystkie paczki powyżej kwoty 299 zł wysyłamy też GRATIS 💰. Kod jest ważny do 25.12.2019. 

Sklep dla dzieci ww.babymama.pl funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Oferuje młodym rodzicom szeroką gamę ciekawych, niebanalnych, nowych rozwiązań. Oferta  sklepu obejmuje najnowsze i najmodniejsze produkty dla mamy i malucha, akcesoria do kąpieli, pielęgnacji i opieki nad maluszkiem. W sklepie szybko skompletujesz wyprawkę dla pociechy, mając pewność jakości produktów, które kupujesz dla swojego dziecka. Produkty, które oferuje sklep to  rozwiązania nagradzane w prestiżowych plebiscytach.

Sklep oferuje Klientom wyłącznie najlepsze, sprawdzone pod każdym rozwiązania. Wszystkie produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności i estetyki. Tysiące zadowolonych mam i uśmiechniętych bobasów – to sukces sklepu.

Carriwell

Pełna wyprawka dla noworodka, prezenty dla niemowląt, prezenty dla mam oraz torby do wózka – to i wiele innych praktycznych akcesoriów znajdziesz w naszym asortymencie sklepu. Światowe marki, najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do Klienta, stałe poszerzanie oferty i trzymanie ręki na pulsie.