Szkoła Języków Obcych COSMOPOLITAN z Opola właśnie wprowadziła do swojej oferty nowoczesne kursy języka angielskiego dla Mam z dziećmi.

Kurs MUM & BABY CLUB (dla dzieci do 2 roku życia) został stworzony z myślą o świeżo upieczonych Mamach, które nie mogą jeszcze na dłużej rozstawać się ze swoimi pociechami, z uwagi na częste pory karmienia, bądź też dlatego, że nie mają ich z kim zostawić na czas zajęć. Na lekcje języka angielskiego w COSMO przychodzi się wraz ze swoim dzieckiem! Szkoła zadbała bowiem o stworzenie maksymalnie komfortowych warunków dla obojga. W zasięgu ręki przez cały czas dostępny jest niezbędny ekwipunek – przewijak, podgrzewacz do butelek, zabawki, itd. Nie trzeba więc za każdym razem przywozić ich ze sobą. Przez całe zajęcia dzieci w wieku do dwóch latek pozostają razem ze swoimi Mamami, na ich kolanach bądź specjalnie przygotowanych matach, tak jak im wygodnie. MUM & BABY CLUB to nie tylko w pełni profesjonalny kurs językowy, lecz także dobra okazja do spotkań z innymi mamami i wymiany rodzicielskich doświadczeń.

Drugą propozycję COSMO dla Mam stanowi kurs języka angielskiego, przeznaczony dla Mam z dziećmi w wieku 3-6 lat. ENGLISH FOR MY MUM & ME został zorganizowany w taki sposób, by zarówno rodzic, jak i jego maluch uczyli się w odpowiednim dla siebie towarzystwie, a jednocześnie pozostawali ze sobą w stałym kontakcie. Podczas, gdy dziecko w grupie rówieśników osłuchuje się z językiem obcym, Mamy ćwiczą angielski w formie bezstresowej konwersacji. Gdy trzeba będzie zrobić krótką przerwę na przytulanie, lub poprawienie zawadiacko podwiniętej koszulki, od malucha dzieli je zaledwie parę kroków!

Wszelkie informacje na temat kursów dla Mam w Szkole COSMOPOLITAN, można znaleźć pod adresem: www.cosmopolitan.com.pl/nowe 

Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan jako jedyna placówka w Opolu posiada europejski znak jakości w nauczaniu języków obcych – certyfikat EAQUALS. Jest on gwarantem najwyższych standardów w zakresie nauczania.