Szkoła Języków Obcych COSMOPOLITAN z Opola właśnie wprowadziła do swojej oferty nowoczesne kursy języka angielskiego dla Mam z dziećmi.

fotokarty

Kurs MUM & BABY CLUB (dla dzieci do 2 roku życia) został stworzony z myślą o świeżo upieczonych Mamach, które nie mogą jeszcze na dłużej rozstawać się ze swoimi pociechami, z uwagi na częste pory karmienia, bądź też dlatego, że nie mają ich z kim zostawić na czas zajęć. Na lekcje języka angielskiego w COSMO przychodzi się wraz ze swoim dzieckiem! Szkoła zadbała bowiem o stworzenie maksymalnie komfortowych warunków dla obojga. W zasięgu ręki przez cały czas dostępny jest niezbędny ekwipunek – przewijak, podgrzewacz do butelek, zabawki, itd. Nie trzeba więc za każdym razem przywozić ich ze sobą. Przez całe zajęcia dzieci w wieku do dwóch latek pozostają razem ze swoimi Mamami, na ich kolanach bądź specjalnie przygotowanych matach, tak jak im wygodnie. MUM & BABY CLUB to nie tylko w pełni profesjonalny kurs językowy, lecz także dobra okazja do spotkań z innymi mamami i wymiany rodzicielskich doświadczeń.

Drugą propozycję COSMO dla Mam stanowi kurs języka angielskiego, przeznaczony dla Mam z dziećmi w wieku 3-6 lat. ENGLISH FOR MY MUM & ME został zorganizowany w taki sposób, by zarówno rodzic, jak i jego maluch uczyli się w odpowiednim dla siebie towarzystwie, a jednocześnie pozostawali ze sobą w stałym kontakcie. Podczas, gdy dziecko w grupie rówieśników osłuchuje się z językiem obcym, Mamy ćwiczą angielski w formie bezstresowej konwersacji. Gdy trzeba będzie zrobić krótką przerwę na przytulanie, lub poprawienie zawadiacko podwiniętej koszulki, od malucha dzieli je zaledwie parę kroków!

Carriwell

Wszelkie informacje na temat kursów dla Mam w Szkole COSMOPOLITAN, można znaleźć pod adresem: www.cosmopolitan.com.pl/nowe 

Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan jako jedyna placówka w Opolu posiada europejski znak jakości w nauczaniu języków obcych – certyfikat EAQUALS. Jest on gwarantem najwyższych standardów w zakresie nauczania.