Historia Świata jest zapisana w Oceanie – kolebce życia na ziemi. Pozostając w nieustannym ruchu, jest on źródłem niekończącego się odradzania się, którego tak bardzo potrzebujemy.

Nasze ciało, w dużej mierze jest złożone ze słonej wody, jest fizjologicznie bardzo podobne do wody morskiej. W kontakcie z wodą osiągamy pierwotna symbiozę – jak dziecko w łonie matki.

foto kocyk

Owoc najnowszych poszukiwań Thalgo – Primalg™ – bezprecedensowy ekstrakt z tysiącletniej mikro-algi Haematococus Pluvialis dodaje energii i witalności. Perfekcyjnie imitując nasze wewnętrzne środowisko naturalne, Primalg na nowo pobudza energetyczna pamięć naszych komórek. Twoja skóra rodzi się na nowo – wyposażona w energię i ochronę jest silniejsza i bardziej odporna. Witalność skóry rośnie z dnia na dzień.

Ocean Memory jest cudowną wodną podróżą, zaproszeniem do rozkoszy. Pozwól zmysłom odkryć cuda oceanu i powtórnie odkryć siebie, odzyskać prawdziwe siły witalne.
Wskazania: osoby zmęczone, zestresowane, brak witalności i wigoru, skóra sucha mało elastyczna, nieodżywiona.
Cel: relaks, odprężenie, przywrócenie dobrego samopoczucia i sil witalnych, odżywienie, nawilżenie, wygładzenie oraz głęboka regeneracja skóry.

Składniki aktywne w zabiegu:
Primalg™ – wyciąg z tysiącletniej zielonej mikro-algi Haematococus Pluvialis – działa energetyzująco, chroni przed starzeniem, odbudowuje kapitał komórek. Płatki alg – mieszanka trzech gatunków alg: Porphyra, Ulva, Palmata. Sól morska Mikronizowane algi Lipomoist® – wyciąg z algi Chondrus Crispus o działaniu nawilżającym Olejek ze słodkich migdałów Oleje roślinne (kukurydziany, słonecznikowy, sezamowy, sojowy, rzepakowy) Morski magnez

Czas zabiegu:120 minut.

wyprawka dla noworodka

Przeciwwskazania: chemioterapia, choroby nowotworowe, egzemy, złe samopoczucie, infekcje ogólnoustrojowe, ciąża.Częstotliwość wykonywania zabiegów: 1 – 2 zabiegi w tygodniu przez 6 tygodni lub zabieg jednorazowy.

Zabieg składa się z czterech etapów:
I etap – „Fala Czystości” – peeling całego ciała (raz w tygodniu) za pomocą specjalnej mieszanki przygotowanej przez kosmetyczkę: kryształki soli i płatki alg zatopione w kremowej miksturze pozostawiają skórę odnowioną, bardziej miękką niż kiedykolwiek i promieniującą życiem.

II etap – „Pierwotna Kolebka” – zmysłowa oceaniczna kąpiel.
Prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Kąpiel przekształca się w „jacuzzi” z płatkami alg. W kontakcie z wodą, musujące kryształy uwalniają swój zniewalający zapach, a algi przekazują swoją mineralną moc.

III etap – „Źródło minerałów” – masaż całego ciała z użyciem ciepłego olejku Aquatic Massage Oil za pomocą dłoni i stempla.
Prawdziwa morska choreografia w rytmie morskich fal i delikatnego kołysania.
Masaż rzeźbiący Ocean Memory jest prawdziwym pobudzeniem zmysłów: Stemple z algami i Olej do masażu głęboko regenerują skórę.
Delikatne ruchy, przypominające dotyk fali, sprawiają, że poczujesz przypływ energii i odnowę organizmu.

IV etap – „Morskie Odrodzenie” – maska.
Owinięte we wszystkie korzystne mineralne składniki morza, ciało relaksuje się w zachwycającej, musującej i samorozgrzewającej się piance.To komfortowe okrycie dostarcza nieskończonego bogactwa naturalnych składników odżywczych – algi Spirulina, Laminaria, Porphyra oraz muł morski, morski magnez i morska woda napełniają ciało siłą wszystkich składników mineralnych.  Po prysznicu i nałożeniu na całe ciało Ocea Memory Cream skóra jest promiennie piękna i niesłychanie miękka.