Tegoroczne wakacje w Multikinie to nie tylko świetne premiery, ale także moc niespodzianek! 10 sierpnia startuje kolejny konkurs – tym razem związany z animacją „Młodzi Tytani: Akcja! Film”, w którym wygrać można bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

fotokarty

Konkurs potrwa od 10 do 23 sierpnia. Odbywa się www.multikino.pl/konkursmlodzitytani

Wyłonionych zostanie 5 zwycięzców, którzy wygrają 3-osobowe bilety do wykorzystania w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Nagrodami pocieszenia będą plecaki typu „kostka” z bohaterami filmu „Młodzi Tytani: Akcja! Film”.

Warunkiem udziału w zabawie jest zakup biletu do dowolnego Multikina w Polsce na film „Młodzi Tytani: Akcja! Film”, a także odpowiedź na pytanie „Jaką supermocą Twoje dziecko wsparłoby ekipę Młodych Tytanów?”. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na www.multikino.pl/konkursmlodzitytani.

Carriwell

Bohaterowie filmu „Młodzi Tytani: Akcja! Film” są dobrze znani fanom serialu „Teen Titans GO!” (pol. „Młodzi Tytani: Akcja!”), który można oglądać na kanale dziecięcym Cartoon Network. Do tej pory w naszym kraju ukazały się 4 sezony animowanych przygód drużyny młodych superbohaterów, w skład której wchodzą Robin, Starfire, Cyborg, Raven i Beast Boy. Twórcy popularnego serialu postanowili przenieść herosów na kinowy ekran i od 10 sierpnia Młodzi Tytani opanują kina sieci Multikino! Rozbawią do łez i zaskoczą pomysłami, które nikomu do tej pory nie przyszły do głowy!