Wakacje to czas radości i swobody, chociaż niektórzy młodzi ludzie wolą je kreatywnie wykorzystać. Dlatego obecnie ogromną popularnością cieszą się kolonie w grupie rówieśniczej o podobnych zainteresowaniach i uzdolnieniach. Na stronie organizatora kolonii letnich i obozów dla dzieci i młodzieży https://camport.pl/campy-lato-2019 można wybrać jedną spośród wielu atrakcyjnych ofert wyjazdów na wspaniałe wakacje w wybranej grupie rówieśników.

Wyjazd na fantastyczny camp – wybierz najlepszą opcję

W czasie wakacji każdy młody człowiek potrzebuje odpoczynku od codziennych obowiązków i poszukuje różnych sposobów, aby jak najlepiej dla siebie wykorzystać wolny czas. Niezależnie od zainteresowań każde dziecko – zarówno pierwszoklasista, który niedawno rozpoczął edukację, jak również nastolatek, pragnie spędzić ten czas przyjemnie. Wiele osób chce w czasie wakacji rozwijać swoje zainteresowania, spełniać marzenia lub nauczyć się czegoś nowego. Z myślą o wszystkich dzieciach stworzono różnorodną ofertę wakacyjnych campów, podczas których można nie tylko naładować akumulatory na kolejne wyzwania, ale również z entuzjazmem rozwijać swoje pasje.

Camp – pierwsze kolonie

Pierwsze dłuższe rozstanie z rodzicami to dla wielu dzieci stres wywołujący tęsknotę i nie najlepsze samopoczucie. Jednak jest na to sposób – wakacje, podczas których żadne dziecko nie będzie się nudzić. Dlatego dla najmłodszych zorganizowano kolonie wypełnione atrakcjami. Zabawy integracyjne pozwolą małym dzieciom odnaleźć się w grupie, a konkursy i gry zespołowe zapewnią wspaniałą rozrywkę i uczą współdziałania z innymi.

Kolonie dla młodych naukowców

Wiele dzieci uwielbia chemiczne eksperymenty. Poznawanie różnych nietypowych zjawisk czy zasad działania przeróżnych mechanizmów podczas lekcji w szkole nie jest tak fascynujące, jak w wolnej chwili na wakacjach. Dlatego dla wszystkich ciekawych świata i występujących w nim zjawisk powstały zajęcia naukowe. Crazy laboratory to cykl interesujących zajęć , które bawią i uczą, a także zachęcają dzieci do odkrywania sekretów z zakresu fizyki i chemii oraz kreatywnej zabawy. Zajęcia odbywają się w doskonale przygotowanych salach laboratoryjnych pod okiem doświadczonego instruktora i są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Nauka poprzez zabawę i wywoływanie pozytywnych emocji to najlepszy sposób kształcenia nie tylko dzieci i młodzieży. Również dorośli mają wtedy sporo frajdy, a jak wiadomo dobra zabawa to najlepsze, czego możemy doświadczyć podczas wakacji.

Camp New Technology – jak poznać i zgłębić przyszłość

Świat nowych technologii i niezwykłych maszyn to generalnie domena chłopców, którzy lubią odkrywać to, co nieodgadnione i fascynujące. Z myślą o wszystkich zainteresowanych rozwijaniem wiedzy dotyczącej nowych technologii i łowców wirtualnych przygód powstał wyjątkowy camp technologiczny. To zaproszenie młodych ludzi do zgłębiania świata wirtualnej rzeczywistości, pełnej magii i nieograniczonych możliwości. Dzięki pobytowi na takich koloniach młodzi ludzie poznają zasady działania noktowizorów podczas wieczornych zajęć i przeniosą się w inny, nieodkryty do końca wymiar wirtualny. To nie tylko znakomity sposób spędzania czasów dla wielbicieli gier komputerowych, ale dla wszystkich, których interesują innowacje i nowinki technologiczne.

Relaks w ośrodku nad morzem

Oprócz atrakcji oferowanych przez organizatora, każde dziecko miło spędzi czas w nadmorskiej miejscowości Jantar nad brzegiem Bałtyku. Sprzyjający zdrowi mikroklimat oraz ośrodek stworzony do zabawy na świeżym powietrzu to dodatkowe atrakcje podczas wspaniałych wakacji.