Prezenty na baby shower – co kupić dziecku i przyszłej mamie? Zostałaś zaproszona na baby shower i zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Praktyczny czy też stanowiący pamiątkę na lata?  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę prezentowych hitów.  Oto najlepsze propozycje podarunków dla młodych rodziców i ich maleństwa.

fotokarty

Pomysłowe prezenty na baby shower

Niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonej mamy jest bukiet z ubranek dziecięcych. Bukiet dla bobasa to doskonałe połączenie tradycji  i nowoczesności. Tylko teraz masz możliwość podarowania młodej mamie oryginalnego, nowatorsko-klasycznego i niezwykle  praktycznego upominku. Bukiet dla bobasa to komplet ubranek dla maluszka w wieku od 0 do 6 miesięcy zwiniętych w specjalny sposób – tak, by wyglądem przypominały różyczki. To prezentowy strzał w 10!

bukiet dla bobasa

Pomocna dłoń

Młodzi rodzice, choć bardzo szczęśliwi, często są pełni obaw. Jak właściwie rozumieć potrzeby maleństwa, którego jedynym sposobem komunikacji jest płacz? Dzięki Tobie młoda mama może pozbyć się wszystkich swoich lęków i obaw, usprawnić komunikację z maluchem i beztrosko spędzać czas ze swoim bobasem. Podaruj Szumiącego misia Whisbear . Serce misia  nie bije, ale… szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina maluszkowi to, co słyszał w brzuchu mamy. Możesz podarować też nowość – Leniwica E-zzy – to jedyny produkt na rynku, który pod postacią miękkiego, pluszowego leniwca łączy trzy urządzenia w jednym: zabawka szumiąca, monitor snu i asystent rodzica. 

Carriwell

 

Szumiący miś Whisbear

Leniwiec E-zzy Whisbear

Praktyczne upominki? Dlaczego nie!

Nie od dziś wiadomo, że przygotowanie domu na pojawienie się maleństwa wymaga inwestycji. Wystrój pokoiku dziecięcego, doposażenie łazienki, kącik do przewijania   i pielęgnacji to zaledwie ułamek wydatków. Możesz godnie powitać maluszka i sprawić rodzicom ogromną niespodziankę, kupując praktyczny prezent. A możliwości masz bez liku: wanienki, kosmetyczki, organizer na pieluszki, pudełka i kosze, akcesoria kąpielowe, nianie elektroniczne.

Zobacz prezenty na baby shower w sklepie  www.babymama.pl