Jak powstał projekt fotograficzny The Milky Way? Zaczęło się od miłości do dziecka, od chęci uwiecznienia na fotografiach tej magicznej chwili gdy dziecko ssie pierś matki. Było pięknie, intymnie i naturalnie. Zaczęło się zgłaszać mnóstwo mam i tak narodził się projekt The Milky Way.

Pomysłodawczynie projektu poprzez fotografie pokazują drogę matki i dziecka podczas karmienia piersią. Nie zawsze bowiem jest to droga prosta i łatwa, czasami ma mnóstwo zakrętów, towarzyszy jej ból, wyrzeczenia oraz momenty rezygnacji. Przejście jednak tego wszystkiego, prowadzi do magicznej chwili, do uczucia błogości i niczym nie opisanej miłości.

akcesoria dla mam

Celem projektu jest także upowszechnianie karmienia piersią w Polsce, oswajanie społeczeństwa z tym widokiem oraz wspieranie wszystkich karmiących mam. Nie każdy jest przychylnie nastawiony, do widoku karmiącej piersią kobiety, dlatego organizatorki akcji, pragną tworzyć w miejscach publicznych spokojną przestrzeń do karmienia pod nazwą Mleczny Fotel. Projekt współtworzą fotografowie z całej Polski, jest to akcja nonprofit, mamy biorą udział w sesji nieodpłatnie.

Efektem pracy The Milky Way będą liczne wystawy, spotkania z mamami karmiącymi oraz doradcami laktacyjnymi.

Zapraszamy do Mlecznej Drogi themilkyway.pl

_6080257-2a

_6080257-2a-2

_MG_0010

_MG_3488

_MG_3785

_MG_4765a

_MG_4778

_MG_6216

_MG_6231

_MG_6323

_MG_9890

akcesoria dla mam