Hotel Robert’s Port to miejsce wyjątkowe. Kompleks hotelowy położony jest na zachodnim brzegu jeziora Tałty, z własnym portem żeglarskim, flotą statków pasażerskich, plażą, miejscem na ognisko oraz terenem rekreacyjno-wypoczynkowym. Żeglarska stolica Polski – Mikołajki – oddalona jest zaledwie o 5 km od hotelu. Statkiem lub hotelową łodzią motorową można dopłynąć do Mikołajek w 20 minut.

prezenty dla dzieci

Bezpośredni dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich daje nieograniczone możliwości amatorom sportów i rekreacji na wodzie. Hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maniakom wodnych uciech, proponując im wypożyczalnię sprzętu wodnego – w tym motorówek, z których mogą korzystać Goście bez specjalnych uprawnień.

W hotelu odnajdą się także miłośnicy kontaktu z naturą. Bliskość jezior, lasów i terenów zielonych gwarantuje sielankę i błogi wypoczynek, z dala od zatłoczonych miejskich ulic i zanieczyszczonego powietrza. Mnogość ścieżek i tras rowerowych z pewnością przypadnie do gustu dbającym o zdrowy i aktywny tryb życia.

Do dyspozycji Gości jest również otwarty w 2016 roku klub Fitness PORT. Nowoczesne urządzenia i wykwalifikowana kadra pomogą zadbać o sylwetkę także podczas urlopu.

Gości w podróż kulinarną po Mazurach zabierze Szef Kuchni Adam Reluga. Bogaty wybór dań z karty w Restauracji Żeglarskiej zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. W karcie królują tradycyjne dania regionu – mięsa i ryby.

Hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach typu Standard, Superior i ECO, a także w przestronnych apartamentach.Goście szukający całkowitego odprężenia dla ciała i ducha, ukojenie znajdą w hotelowym SPA Witalna Przystań. 7 wyjątkowych gabinetów, gdzie gości czeka niezapomniany wypoczynek, o który zadba wykwalifikowany zespół terapeutów i kosmetologów.

Hotel Robert’s Port jest przyjazny dzieciom. Z myślą o najmłodszych Gościach w hotelu powstała dedykowana sala z infrastrukturą do zabaw – „Małpi gaj”. Ponadto na zewnątrz znajdują się dwa place zabaw z bezpiecznymi urządzeniami oraz trampoliną.

Więcej informacji o hotelu: www.hotel-port.pl

torby i plecaki