Wynalazek australijskich naukowców to nie tylko spełnienie marzeń niejednej  przyszłej mamy, ale także krok milowy w rozwoju medycyny  oraz  opieki prenatalnej.

fotokarty

Opracowano bowiem specjalistyczny pas wyposażony w ultrasonograf oraz ekran wideo.  Dzięki niemu wszystkie przyszłe mamy będą mogły obserwować swoje nienarodzone dziecko na co dzień, bez konieczności wizyty u lekarza ginekologa!

Wiele ciężarnych  zastanawia się, jak wygląda rozwój maleństwa noszonego pod sercem. Badania USG robione w gabinetach lekarskich uchylają rąbka tajemnicy i odpowiadają na pytania dotyczące zdrowia i postępów rozwojowych maluszka. Jednak przyszłe mamy chciałyby wiedzieć i widzieć więcej. Wynalazek australijskich naukowców pozwala ciężarnym obserwować dziecko noszone pod sercem zawsze wtedy, kiedy poczują taką potrzebę. Nowatorski pas z monitorem i ultrasonografem daje możliwość podglądania, jak maluch radzi sobie w brzuchu mamy, jaki ma temperament i osobowość. Dzięki temu urządzeniu szybciej zobaczymy pierwszy uśmiech pociechy, słodki sen malucha, wierzganie nóżkami, ziewanie i wiele innych czynności stanowiących jego codzienność .

Carriwell

Kobiety z niecierpliwością oczekują na moment pojawienia się urządzenia na rynku. Szkiełko i oko, jak się okazuje, jest równie ważne jak czucie i wiara. A pragnienie odkrycia tego, co dotąd owiane było tajemnicą, jest dla wielu przyszłych mam doświadczeniem wyczekiwanym i  bezcennym.

badanie_usg_2

badanie_usg_1