Akcesoria dla dzieci są nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Coraz więcej firm przykłada uwagę do nowoczesnego, stylowego designu, tak aby maluchy mogły wyglądać elegancko i na czasie. Najnowsza kolekcja marki Elodie Details to miłość lekkość i magia i to zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Smoczki, śliniaki czy zawieszki są bowiem zdobione motywem balonu, dekorowane najpiękniejszymi wyznaniami miłości, zatopione w odcieniach szarości i złota.

fotokarty

Jak świat długi i szeroki

Elodie Details to znana, lubiana i uznana marka. Najwyższa jakość wykonania, niepowtarzalne motywy, design, którego próżno szukać gdzieś indziej i to niecodzienne połączenie estetyki i funkcjonalności- oto, co cechuje produkty sygnowane przez Elodie Details. Nic dziwnego, że po produkty tej marki sięgają mamy nie tylko ze Szwecji, ojczyzny Elodie Details, ale i z całej Europy.

Smoczki i zawieszki

Smoczki Moon Baloon Elodie Details to prosty design, delikatny wzór, zabawne grafiki. Wszystko podane w lekkiej i świeżej formie. Idealne dla dzieci, które ukończyły 3. miesiąc życia. Smoczki są pozbawione Bisfenolu A (BPA), powstały zgodnie z europejskim standardem bezpieczeństwa, wykonane według zaleceń ortodontów. A to wszystko oznacza, że po najnowszą kolekcję Moon Baloon mogą sięgać bez obaw mamy nawet kilkunastotygodniowych maluchów. Intrygujący, ale prosty design sprawia, że smoczki świetnie pasują do innych dziecięcych akcesoriów, a zwłaszcza do tak dobrze znanych, praktycznych i stylowych zawieszek. To właśnie one pozwalają dbać o higienę smoczka, chroniąc go przed upadkiem na podłogę i pobrudzeniem. Ten flagowy produkt Elodie Details z elastycznym, silikonowym uchwytem pasuje do najróżniejszych smoczków, choć najefektowniej prezentuje się właśnie z dwupakiem z kolekcji Moon Baloon.

Stylowy łakomczuszek

Moon Baloon to nie tylko smoczki i zawieszki. To także wysokiej klasy, stylowe, modne i niezwykle wygodne śliniaki. Wykonane z pianki PU, wyposażone w specjalną kieszonkę z przodu, łatwe do utrzymania w czystości, prezentują się naprawdę wyjątkowo. Bo najnowsza, wiosenna kolekcja Elodie Details jest warta szczególnej uwagi. Tylko tutaj znajdziemy połączenia kolorystyczne, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej- złoto, srebro, biel i błękit, tylko tutaj mamy nieoczywistą grafikę, jasny przekaz, powiew wiosny, po prostu.

Carriwell

Śliniak Moon Baloon Elodie Details cena 54,00 pln

Smoczki Moon Baloon Elodie Details cena 27,00 pln

smoczki_Moon_Baloon_Elodie_Details (1)

 

 

Smoczki Moon Baloon Elodie Detalis, cena 25 pln

sliniak_Moon_Baloon_Elodie_Details (1)

Śliniak Moon Baloon Elodie Details, cena 34 pln

zawieszka_Moon_Baloon_Elodie_Details (1)

Zawieszka do smoczka Moon Baloon Elodie Details, cena 35 pln

Moon_Baloon_Elodie_Details (1)

Zawieszka do smoczka Moon Baloon Elodie Details, cena 35 pln, www.babymama.pl