1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Kino dzieci
  6. »
  7. Nowa animacja dla dzieci w kinach „Inspektor Pająk”

Nowa animacja dla dzieci w kinach „Inspektor Pająk”

inspektor pająk kadr z filmu

“Inspektor Pająk” (“Inspector Sun and the Curse of the Black Widow”) to wielka przygoda i zagadka kryminalna podczas podniebnej podróży. Spytaliśmy małych widzów (z pierwszych i drugich klas szkół podstawowych), których zaprosiliśmy na pokaz do kina Atlantic, czy podoba im się animacja. Swoim zdaniem podzieliły się też z nami trzy mamy dziennikarki, które w zeszły weekend wybrały się do kin, by zobaczyć ze swoimi dziećmi „Inspektora Pająka”. Film już w kinach.

„Megafajny film”, mówi Eryk.

„Mnie się najbardziej podobały wszystkie postacie owadów i pająków, bo one są ładnie namalowane”, twierdzi Hania.

“Dziesięć na dziesięć. Bo było miło, fajnie i aż się popłakałem”, Antek.

„W weekend byłyśmy z Maliną na… „Inspektorze Pająku” i polecamy. Piękne wizualnie, zabawne, wciągające i najważniejsze – niegłupie”, Monika Sobień – Górska, pisarka, scenarzystka „Lęku”, felietonistka „Zwierciadła”, mama Maliny.

„W końcu ktoś wpadł na pomysł, by intrygę godną Agathy Christie przenieść do animowanej opowieści dla najmłodszych. Przecież dzieci też zasługują na suspens rodem z najlepszych kryminałów. I „Inspektor Pająk” to oferuje. Poza tym film to ponadczasowa opowieść o tym, że bywają w życiu takie sytuacje, kiedy nawet „najwybitniejsi”, choćby w swoim własnym mniemaniu, soliści muszą przyznać, że nie ma jak gra zespołowa. I niech ta myśl zostanie na dłużej z młodymi widzami”, Paulina Socha-Jakubowska, dziennikarka „Wprost”, mama 7-letniej Hany.

„Dużo dynamicznych scen, wyraźnie zarysowane postaci i mnóstwo humoru. Czarna Wdowa skradła serce 7-latki, a dorośli świetnie bawili się, obserwując nieudolnego Herkulesa Poirot jako pająka”, Karolina Grabińska, dziennikarka WP, mama 7-letniej Zosi.

O filmie:

Wsiadając na pokład luksusowego samolotu Inspektor Pająk spodziewał się odpoczynku w miłym towarzystwie. Niestety wśród pasażerów znajduje się tajemniczy złoczyńca. To za jego sprawą w niepokojących okolicznościach znikają kolejni podróżni. Najlepszy śledczy na świecie wkracza do akcji i rozpoczyna śledztwo. Podejrzanych jest wielu, a tropy plączą się jak nitki pajęczej sieci. Wszystko wskazuje na to, że ktoś wciąga Inspektora w niebezpieczną intrygę, by wyrównać z nim dawne rachunki. Trudno będzie mu odnaleźć czarny charakter wśród tak kolorowej gromady, ale na jego szczęście, owady zostawiają ślady!

Reżyseria: Julio Soto Gurpide
Gatunek: animowany
Produkcja: 2023
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments