1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Gwiazdy w ciąży
  6. »
  7. Ciężarna Rihanna dała mega show na Super Bowl

Ciężarna Rihanna dała mega show na Super Bowl

Po pierwszej ciąży Rihanna postawiła na życie rodzinne i zniknęła z show-biznesu. Na ten czas zrezygnowała ze śpiewania, jednak w tym roku, w lutym świat ponownie zobaczyliśmy ją na scenie podczas występu na amerykańskim Super Bowl. To jednak nie był zwyczajny występ gwiazdy z jej największymi hitami.

Rihanna znowu będzie mamą!

Występ artystki  był symbolicznym powrotem na scenę muzyczną. Od 2018 roku Rihanna zajmowała się głównie projektowaniem ubrań oraz rozwijaniem swojej firmy kosmetycznej. Jednak rok 2022 okazał się wyjątkowy dla fanów muzyki artystki z Barbadosu, bo właśnie wtedy świat obiegła informacja, że wystąpi na Super Bowl. Podczas występu Rihanna miała na sobie olśniewający strój, który podkreślił jej ciążowy brzuszek. Oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jednak pomimo drugiej ciąży, planuje wydać nową płytę w 2023 roku, o czym poinformowała w marcowym “Vouge’a”.

Szokujący występ Rihanny

Niestety wielu fanów piosenkarki doznało rozczarowania. Artystka dużo piosenek wykonała z playbacku. Było to widocznie w wielu momentach. Sam występ był jednak wielkim show, na którym Rihanna pokazała klasę i rozbudziła apetyt swoich fanów.

Baby Shower Rihanny

Niektórzy występ Rihanny na amerykańskim Super Bowl nazywają jej prywatnym baby shower dla fanów. Nie ma co ukrywać, że ogłoszenie swojej ciąży na takim wydarzeniu jest wyjątkowym spektaklem i Rihanna wciąż zaskakuje swoich fanów.

fot. youtube.com  Screen Rihanna’s FULL Apple Music Super Bowl LVII Halftime Show

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments