1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Gwiazdy w ciąży
  6. »
  7. Dominika Gwit i jej przyjęcie baby shower

Dominika Gwit i jej przyjęcie baby shower

Baby shower gwiazd to niesamowite wydarzenie nie tylko dla samych gwiazd, ale też dla wszystkich fanów, no i świetna baza inspiracji do wykorzystania na imprezach, które organizujemy dla naszych przyjaciół! Dominika na początku 2023 roku urodziła prześlicznego chłopczyka, jednak jej Baby Shower wciąż wzbudza wiele emocji. Właśnie dlatego dzisiaj na swoją imprezę niespodziankę zabierze nas Dominika Gwit!

Przyjęcie niespodzianka u Dominiki Gwit

Pierwsza ciąża Dominiki budzi więc wiele emocji! Znajomi Dominiki Gwit zorganizowali dla niej baby shower niespodziankę. Aktorka chętnie dzieliła się swoimi emocjami z tego wydarzenia. Na jej Instagramie znalazły się zdjęcia z cudownej imprezy, a najwięcej emocji wywołał cudowny tort! Dominika zupełnie nie była przygotowana na imprezę, przyjaciółki zorganizowały tak przyjęcie, że sama zainteresowana nic o tym nie wiedziała! Baby shower odbył się w kameralnym gronie, jednak na stole nie zabrakło tematycznych przekąsek i prezentów! A każda chwila była dawką pozytywnej energii! Bez wątpienia, ta impreza zostanie zapamiętana na długie lata.

Szokująca decyzja Dominiki Gwint

Chociaż Dominika uwielbia dzielić się urywkami ze swojego życia, to w jednym z wywiadów przyznała, że nie będzie w mediach społecznościowych publikowała zdjęć z twarzą swojego syna.


fot. Instagram @DominikaGwit

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments