Urządzając pokój dla dziecka, kierujemy się zasadą: komfortowo – funkcjonalnie – bezpiecznie.  Zadbajmy także i o to, by pokoik malucha był kolorowy, bajeczny i inspirujący.Podpowiemy ci, jak udekorować pokój maluszka.

Nic tak nie rozwija dziecka, jak codzienny kontakt z wyrazistymi barwami, niebanalnymi kształtami, różnorodnymi materiałami. Dlatego nie bójmy się sięgać po oryginalne ozdoby. W świat dekoracji, które cieszą, uczą i rosną razem z dzieckiem zaprasza sklep www.babymama.pl

Liczy się oryginalność

Pokój Twojego dziecka powinien być wyjątkowy. Niepowtarzalny wystrój zapewnią ręcznie wykonywane drewniane literki zawieszone na przepięknych, kolorowych wstążeczkach, wiszące ramki w delikatnych, pastelowych odcieniach oraz  pamiątkowe odciski stópki. Nie dość, że stanowią doskonałą  dekorację pokoiku maluszka, to dodatkowo mogą być źródłem fantastycznej wspólnej zabawy!

Abecadło z pieca spadło

Drewniane literki to nie tylko idealna ozdoba pokoju dziecięcego, to także inspiracja do niezliczonej ilości zabaw, pierwszej lekcji alfabetu, nauki czytania. Drewniane literki do pokoiku dziecka to doskonały prezent.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Naszym milusińskim pragniemy dać wszystko, co najlepsze. Dbajmy o to, by zabawki i dekoracje, które kupujemy dla naszych dzieci były wykonane z naturalnych materiałów. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla malucha. Każdy z nich jest wykonany z należytą starannością, z najlepszych, nietoksycznych materiałów.

Nie masz pomysłu na prezent dla malucha? Zapraszamy na stronę www.babymama.pl Tu znajdziesz inspirację!

literki_Peticado_8  literki_Peticado_9 literki_Peticado_8 literki_Peticado_7 literki_Peticado_6 literki_Peticado_5 literki_Peticado_4 literki_Peticado_3 literki_Peticado_2 literki_Peticado_1