Urządzając pokój dla dziecka, kierujemy się zasadą: komfortowo – funkcjonalnie – bezpiecznie.  Zadbajmy także i o to, by pokoik malucha był kolorowy, bajeczny i inspirujący.Podpowiemy ci, jak udekorować pokój maluszka.

Nic tak nie rozwija dziecka, jak codzienny kontakt z wyrazistymi barwami, niebanalnymi kształtami, różnorodnymi materiałami. Dlatego nie bójmy się sięgać po oryginalne ozdoby. W świat dekoracji, które cieszą, uczą i rosną razem z dzieckiem zaprasza sklep www.babymama.pl

Liczy się oryginalność

Pokój Twojego dziecka powinien być wyjątkowy. Niepowtarzalny wystrój zapewnią ręcznie wykonywane drewniane literki zawieszone na przepięknych, kolorowych wstążeczkach, wiszące ramki w delikatnych, pastelowych odcieniach oraz  pamiątkowe odciski stópki. Nie dość, że stanowią doskonałą  dekorację pokoiku maluszka, to dodatkowo mogą być źródłem fantastycznej wspólnej zabawy!

Abecadło z pieca spadło

Drewniane literki to nie tylko idealna ozdoba pokoju dziecięcego, to także inspiracja do niezliczonej ilości zabaw, pierwszej lekcji alfabetu, nauki czytania. To doskonały prezent dla dziecka w każdym wieku!

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Naszym milusińskim pragniemy dać wszystko, co najlepsze. Dbajmy o to, by zabawki i dekoracje, które kupujemy dla naszych dzieci były wykonane z naturalnych materiałów. Wszystkie produkty oferowane przez sklep BabyMama.pl są w pełni bezpieczne dla malucha. Każdy z nich jest wykonany z należytą starannością, z najlepszych, nietoksycznych materiałów.

Nie masz pomysłu na prezent dla malucha? Zapraszamy na stronę www.babymama.pl Tu znajdziesz inspirację!

literki_Peticado_8  literki_Peticado_9 literki_Peticado_8 literki_Peticado_7 literki_Peticado_6 literki_Peticado_5 literki_Peticado_4 literki_Peticado_3 literki_Peticado_2 literki_Peticado_1