Spełnianie się w nowej roli niewątpliwie należy do ciekawszych doświadczeń w naszym życiu zwłaszcza, gdy dotyczy to macierzyństwa. Wiąże się to z nieuchronnymi zmianami, ale czy mamy się ich obawiać? Wcale nie musimy przecież rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń i wciąż pozostawać piękną.

Zachowaj swój dawny szyk

Ciąża oznacza pewne ograniczenia, ale trzeba pamiętać, że nic nie trwa wiecznie. Po upływie dziewięciu miesięcy i szczęśliwych narodzinach wszystko wraca do normy. Jednakże okres czterdziestu tygodni poprzedzający niezwykle ważne wydarzenie nie musi oznaczać nieustannej stagnacji. Czy istnieje jakiś sensowny powód na to, by stawać się coraz bierniejszą we wszystkich dziedzinach?

Na pewno nie da się ominąć pewnych barier i dotyczą one przede wszystkim kobiecej garderoby. Odzież będąca do niedawna doskonałą kompozycją może okazać się za ciasna, czyli w najbliższych miesiącach bezużyteczna. To najwyższy moment na zrobienie porządków w szafach. Poszukiwania luźniejszych i wygodniejszych kreacji mogą nie przynieść rezultatów i trzeba będzie zapoznać się z ofertą sklepów ciążowych. Tych na szczęście otwiera się coraz więcej, zwłaszcza internetowych. Dlatego nie ma sensu niepotrzebnie się zamartwiać o to, co przyodziejemy na siebie, kiedy brzuch będzie znacznych rozmiarów.

Całe szczęście, że istnieją także elementy ubioru, a zwłaszcza dodatki, które możemy nosić na sobie niezależnie od tego, czy to pierwszy, czy dziewiąty miesiąc ciąży, czy może rok po urodzeniu. Chodzi tu przede wszystkim o biżuterię, która niejednokrotnie pozwala zamanifestować swój styl, bądź podkreślić klasę.

srebrna-bransoletka-dla-kobiety

Nadal masz spory wybór

Od prehistorycznych czasów ludzkość przyozdabiała swoje ciało wszystkim, co tylko miało wyjątkowy wygląd. Musiało upłynąć trochę czasu, zanim opanowano obróbkę metali i kamieni szlachetnych. Wspomniane wydarzenia zmieniły na dobrą sprawę podejście do „błyskotek”. Z początku niezwykle elitarne i dostępne dla nielicznych w szczególny sposób podkreślały status materialny. Dziś za rozsądne pieniądze można stać się posiadaczką przepięknych, a co najważniejsze także wysokiej jakości ozdób wykonanych np. ze srebra.
Biżuteria dostępna obecnie u jubilerów obejmuje rozmaite partie ciała. Na który z elementów zdecydujemy się zależy od indywidualnych upodobań. Najłatwiej o ekspozycję wybranych błyskotek latem, kiedy ubieramy się w krótsze kreacje. Zimą, kiedy przyodziewamy na siebie swetry i długie spodnie, znacznie trudniej wyrazić siebie za pomocą biżuterii, co nie znaczy, że jest to w praktyce niemożliwe.

Niewątpliwie do grona najpopularniejszych ozdób noszonych przez kobiety zaliczają się srebrne bransoletki. Ich plusem jest niewielka waga, możliwość szybkiego zdjęcia i zamiany na inną, a także na ogół przystępna cena. Nie trzeba zostawiać u jubilera fortuny, by stać się posiadaczką czegoś, co naprawdę dobrze się prezentuje. Nic dziwnego, że wiele pań ma w swojej kolekcji mnóstwo bransoletek srebrnych na każdą okazję.

charmsy-na-bransoletce
Bransoletka stworzona dla ciebie

Oczywiste jest to, że biżuterię kupuje się wzrokiem. Ona po prostu ma dobrze wyglądać i nie sposób tego kwestionować. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór konkretnej propozycji, dobrze byłoby zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Dzięki temu unikniemy rozczarowań, a takie niekiedy towarzyszą podjętym przez nas decyzjom.

Z pewnością zakup jakiejkolwiek biżuterii ma sens tylko u pewnego źródła. Dziś mamy o tyle łatwiej, że nawet będąc w ciąży, możemy dokonać zakupu i to bez potrzeby odwiedzania galerii handlowej. Sklepy internetowe takie jak np. Pandora mają w swojej ofercie przepiękne bransoletki srebrne i nie tylko. Więcej informacji na temat dostępnych tam modeli można znaleźć bezpośrednio u źródła. To, co odróżnia sklepy internetowe od wielu stacjonarnych jubilerów, to nie tylko niższe ceny, ale także znacznie bogatszy asortyment. Ilość srebrnych bransoletek dostępnych na stronie Pandory może przyprawić niejedną z nas w osłupienie. Dzięki temu o wiele łatwiej znaleźć coś, z czym naprawdę się identyfikujemy. Przede wszystkim modele tego producenta różnią się nie tylko designem, ale także rodzajem zapięcia, czy zastosowaniem dodatkowych ozdób, np. w postaci cyrkonii.

Gustowne dodatki w postaci biżuterii od zawsze były cenione za niebywałe piękno. Stosowanie ich w okresie ciąży w żaden sposób nie jest zabronione, dlaczego więc jako przyszła mama wciąż zastanawiasz się nad tym, czy coś stoi na przeszkodzie, żebyś wybrała dla siebie jedną z przepięknych bransoletek?