W sklepach z odzieżą dziecięcą można znaleźć wiele ubranek z ciekawymi wzorami. Mimo że ich wybór jest ogromny, to trzeba liczyć się z tym, że pochodzą one z masowej produkcji i nie będą się wyróżniały na tle innych. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko miało spersonalizowane ubranka, możesz samodzielnie zaprojektować śpioszki z nadrukiem. Jak to zrobić?

fotokarty

Zaprojektuj body dla swojej pociechy

Spersonalizowane ubranka dla dzieci cieszą się dużą popularnością wśród rodziców, którzy chcą, aby ich pociecha się wyróżniała. Na rynku dostępnych jest wiele propozycji wzorów ze śmiesznymi napisami, jednak są one bardzo powtarzalne. Decydując się na body dziecięce z własnym nadrukiem, możesz samodzielnie wybrać grafikę, napis i wszystkie elementy, które mają się znaleźć na ubranku. Wciel się w rolę projektanta i zaprojektuj body według własnego pomysłu, korzystając z prostego kreatora!

Gdzie wykonać śpioszki z nadrukiem?

Na rynku dostępnych jest wiele firm, które wykonują gadżety reklamowe na zamówienie, jak na przykład MegaKoszulki. Na ich ofertę składa się również możliwość zaprojektowania body dla niemowlaka z nadrukiem, bez konieczności zamawiania hurtowych ilości. Śpioszki dziecięce z własnym nadrukiem zaprojektujesz, wykorzystując specjalny kreator (link: https://www.megakoszulki.pl/body-dzieciece-z-wlasnym-nadrukiem-napisami), umożliwiający stworzenie w pełni spersonalizowanego ubranka. Narzędzie to jest łatwe w obsłudze i nie wymaga umiejętności graficznych, dlatego jedynym ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Jak korzystać z kreatora body z własnym nadrukiem?

Do opracowania projektu nie potrzebujesz specjalnych programów graficznych ani umiejętności. Zanim zdecydujesz się na konkretny wzór, musisz najpierw wybrać rozmiar ubranka. Body z własnym nadrukiem dostępne jest w dwóch rozmiarówkach – na 3-6 miesięcy lub 6-12 miesięcy. Tabela z rozmiarami jest zaprezentowana na stronie z kreatorem, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dopasować wymiary śpioszków do dziecka.

Carriwell

Wybór wzoru

Projektując body dziecięce z własnym nadrukiem, możesz wgrać własną grafikę lub skorzystać z banku dostępnych wzorów. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jaki projekt ma znaleźć się na ubranku. Może to być zdjęcie, napis lub grafika Clip Art, a także kompozycja z tych wszystkich elementów. Po wybraniu wzoru możesz go dopasować do śpioszków, zmieniając położenie lub wielkość poszczególnych elementów.

Zaprojektuj body z własnym zdjęciem

Jeżeli zależy Ci na tym, aby na śpioszkach znalazło się zdjęcie, musisz pamiętać o kilku, ważnych kwestiach. Przede wszystkim zdecyduj się na fotografię dobrej jakości, aby nadruk był czytelny. Musisz również wziąć pod uwagę to, że powierzchnia do druku ma ograniczone możliwości, dlatego zdjęcie powinno mieć odpowiednie wymiary. Lepiej zdecydować się na fotografię o optymalnej wielkości, zamiast ją zmniejszać, gdyż wówczas nadruk może być mało czytelny.

Zdaj się na pomoc specjalistów

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy wybrana przez Ciebie grafika będzie odpowiednia, możesz swój wybór skonsultować ze specjalistami. Nad jakością wydruku czuwa zespół grafików, którzy pomogą dopasować Twoja propozycję do śpioszków lub wykonać projekt według Twoich wytycznych. Body dla niemowlaka z nadrukiem dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, które również możesz samodzielnie wybrać.

Zrealizuj zamówienie

Ostatnim krokiem jest przesłanie projektu do realizacji. Po wybraniu grafiki na body z własnym nadrukiem wystarczy opłacić zamówienie i czekać na jego dostawę. Możesz skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest zapakowanie śpioszków z nadrukiem na prezent. Dzięki temu zamówienie przyjdzie w estetycznym opakowaniu, gotowym do wręczenia jako upominek.

Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl