Lalka Barbie, uznawana przez niektórych za ikonę stylu, zainspirowała twórców nowej serii ubrań polskiej marki BIZUU. W wiosenno-letniej polskiej marki  odzieżowej znalazły się propozycje dla wszystkich kobiet, które czerpią przyjemność z zabawy modą.

BarbiexBIZUU

Barbie od niemal 60 lat wspiera dziewczynki w odkrywaniu ich własnego stylu. Ich przygoda z modą zaczyna się przecież od stylizowania ulubionych lalek. Z biegiem czasu wyrastają z umiłowanych  zabawek, ale czy to oznacza, że muszą całkowicie rezygnować z symbolu, który uważany jest za niekwestionowaną ikonę stylu? Oczywiście, że nie! Dorosłe kobiety i mamy mogą wciąż się bawić modą! Dowodem na to jest współpraca Barbie z marką BIZUU, z projektów której przemawia energia i wiara w  siebie. Efektem tej kolaboracji jest linia ubrań dedykowanych najmodniejszej z lalek ,na których widnieje wizerunek Barbie i printy inspirowane logiem kultowej bohaterki zabaw.

Kolekcja, która nie tylko odświeży szafę, ale pozwoli zaszaleć z kreowaniem nowego indywidualnego stylu na nadchodzący sezon składa się m.in. z płaszczy, kurtek typu bomber jacket, swetrów, bluz czy dzianinowych sukienek i t-shirtów.Jako dopełnienie całej stylizacji, projektantki proponują skórzane, klasyczne trampki z nadrukiem w różowy print Barbie, które zostały stworzone we współpracy z marką BADURA. Na wszystkich elementach garderoby, tworzących tematyczną linię marki BIZUU nie mogło również zabraknąć ulubionej barwy Barbie – różu, któremu towarzyszą najmodniejsze kolory tego sezonu:soczysta zieleń, błękit i limonka.

foto kocyk

Barbie – „Możesz być, kim chcesz”

Barbie z hasłem:„Możesz być, kim chcesz” idealnie współgra z wizją artystyczną BIZUU. Najnowsza kolekcja to silne nawiązanie do korzeni marki i misji, która nieustannie towarzyszy projektantkom na etapie tworzenia – podkreśleniu siły, odwagi oraz równości kobiety i mężczyzny.

Nowa linia ubrań inspirowanych Barbie jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które lubią podkreślać swoim strojem indywidualność, kreatywność, a także nie boją się eksperymentów i zabawy modą. Dla mam z kolei, strój z wizerunkiem Barbie może być nie tylko sposobem na wyróżnienie się z tłumu, ale także miłym akcentem przywodzącym na myśl beztroską zabawę z dzieciństwa.

BIZUUxBarbie 02 BIZUUxBarbie 03 BIZUUxBarbie 3 BIZUUxBarbie 04

wyprawka dla noworodka