Jesień to czas, w którym zazwyczaj wpadamy w nastrój melancholii… apatii…. Dopada nas chandra  … bierność.. Jak sprawić, żeby ten nastrój nie zagościł w pokojach naszych dzieci? Odpowiedź jest prosta – trzeba postawić na ożywczy dizajn, czyli między innymi na energetyczne kolory. Niezastąpione w pokojach dzieci są kolorowe meble, które nie dość, że wprowadzają nasze dzieci w baśniowy świat, to na dodatek stymulują do działania.

Meble od Timoore’a są najlepszym przykładem na to, że zawsze warto stawiać na kolor. Inspirujące do działania, pełne nasycenia barwy są znakiem rozponawczym Timoore’a. Wybór jednego koloru spośród wielu dostępnych bajecznie tęczowych barw może jednak okazać się dużym wyzwaniem. W tej sytuacji należy przede wszystkim kierować się wiekiem oraz temperamentem dziecka. Wiadomo przecież nie od dziś, że kolory mają ogromny wpływ na otoczenie. Pomagają w koncetrowaniu się Małego Lokatora lub też utrudniają mu to. Wyciszają lub aktywizują. Oddziałują przede wszystkim na nastrój oraz rozwój dziecka. Stawiając na kolor w pokojach naszych pociech, musimy pamiętać, aby nie przesadzić z ilością kontrastujących ze sobą barw, ponieważ może to skutkować nadmiernym pobudzeniem dziecka.

W każym domu najbardziej kolorowym pomieszczeniem jest pokój dziecka. Marka Timoore pokazuje, , że meble w  kolorach nie dość, że mają w sobie dużo uroku, to jeszcze idealnie sprawdzają się w pokoju dziecka. Kolekcje zaproponowane przez Timoore’a są na tyle przemyślane, że łączenie ich w pokoju dziecka na zasadzie dopasowania kolorów na ,,kole barw” sprawia, że pokój dziecka rzeczywiście stanie się  przystanią, w której nasza pociecha, po po całym dniu zabawy i nauki, bezpiecznie zaśnie.

Autor: Patrycja Gromysz

timoore_aranzacja_1 timoore_aranzacja_2 timoore_aranzacja_3 timoore_aranzacja_4