Za nami kolejna impreza Baby Shower, tym razem zorganizowana w sklepie mody ciążowej 9fashion. Główną gwiazdą imprezy była Ewelina, która obecnie jest  siódmym miesiącu ciąży. Przyszła mama spodziewa się córeczki, zatem kolorem dominującym był róż.

fotokarty

W trakcie imprezy  próbowałyśmy odgadnąć obwód brzuszka Eweliny. Odmierzałyśmy  odpowiednią długość wstążki. Następnie sprawdzałyśmy, który odcinek wstążki faktycznie oddaje obwód brzuszka. Ku zaskoczeniu, żadna z wstążek nie była idealnym obwodem brzuszka. Nie było się też bez konkursu bajkowego.  Zgadywałyśmy postacie z zdjęć. Przypomniałyśmy sobie bajkę o Białym Delfinie Um, Kreciku, Koralgolu oraz Muminki.

Pojawił się też konkurs na podanie jak największej liczby czasowników związanych z ciążą oraz rzeczowników związanych z niemowlakiem. Odbył się też rytułał branzoletki. Nawlekałyśmy na żyłkę różowe  koraliki i wypowiadałyśmy życzenia  dziecka. Teraz pozostaje Ewelinie nosić  talizman aż do dnia porodu. Przyszła mama zgodziła się też udekorować brzuszek różowymi  serduszkami z papieru, co oczywiście uwieczniłyśmy na zdjęciach.

Carriwell

Na koniec na Ewelinę spadł prawdziwy deszcz prezentów (stąd nazwa baby shower). Najsłodszym prezentem okazał się  różowy tort pieluszkowy. Tort był zapakowany w celofan, ozdobiony wstążkami i kokardami.  Na torcie były liczne dekoracje, min. przytulanka,  gryzaczek  chłodzący,  szczoteczka do włosów, łyżeczka, śliniaczek i skarpetki. Ewelina   otrzymała także śliczną pościel, otulaczek, kocyk, śpioszki, wszystkie prezenty sprawiły jej ogromną radość. Po odpakowaniu prezentów, skosztowałyśmy słodkości oraz obejrzałyśmy wiosenną kolekcję mody ciążowej. Kolekcja okazała się szalenie kobieca,  romantyczna a nawet sexy, nic tylko być w ciąży na wiosnę.

Organizatorem spotkania był portal Baby-Shower.pl

Dziękujemy Pani Katarzynie Migryt z sklepu z 9fashion, ul. Andersa 21 w Warszawie za pomoc przy organizacji spotkania. Chcielibyśmy także podziękować sponsorom upominków dla przyszłej mamy: Loveli za ufundowanie zestawu proszków, mleczek oraz akcesoriów dla niemowlaka, sklepowi Babyday  za zabawki dla maluszka, sklepowi Piękna Mama za kosmetyki dla kobiet w ciąży.