Odcisk bobasa to produkt, dzięki któremu samodzielnie wykonasz jedyną w swoim rodzaju trwałą i niezwykłą pamiątkę dla Ciebie i Twojego Dziecka.

Dzieci uwielbiają bawić się w miękkim gipsie, który jest przyjemny w dotyku i daje dzieciom wiele radości! Niemowlęta także nie będą protestować, gdy będą się mogły trochę pobawić miękką masą gipsową.

Odcisk bobasa to doskonały prezent dla rodziców, dziadków, znajomych a także dla samego dziecka np. w dniu 18 urodzin. Samo jego wykonanie będzie wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Jest to polski produkt, który posiada atest PZH. Zwykłe artykuły dziecięce czy artykuły niemowlęce nie mogą się równać z naszym produktem! Prezent dla dziecka powinien być pamiątką, zwłaszcza gdy obdarowywany jest uroczy bobas.

Produkt dodatkowo opakowany jest w ozdobnym pudełku kartonowym. To wspaniała pamiątka dla każdego dziecka. Taki prezent. jest dobry na każdą okazję! Odcisk bobasa jest łatwy w obsłudze – rodzice sami w domu rozrabiają ten drobno zmielony gips, który jest bardzo przyjemny w dotyku, dzięki czemu starsze dzieci podczas tworzenia samego odcisku bardzo dobrze się bawią.

Odciski rączek i nóżek dzieci od 1 dnia do kilku lat!. Kolor do wyboru: różowy i niebieski

Odcisk bobasa dostępny jest w sklepie www.babymama.pl