Przyszłe mamy starają się skompletować wyprawkę w taki sposób, by nie zabrakło w niej niezbędnych produktów. Jednym z nich jest otulacz.  Jest bardzo istotny, bo spełnia wiele funkcji – może służyć jako rożek dla noworodka, jako otulacz dla starszego niemowlaka oraz jako kocyk dla dziecka w każdym wieku. Jeśli nasze maleństwo przychodzi na świat w sezonie letnim, wybierając otulacz trzeba szukać takiego, który idealnie sprawdzi się w wysokich temperaturach. Najlepszym materiałem dla takiego kocyka jest bambus.

Oddychający bambus

Otulacz bambusowy Elodie Details to idealny wybór. Delikatny, oddychający, przyjemny w dotyku. Świetnie sprawdzi się nawet w największe upały. Delikatnie otuli chroniąc od podmuchów powietrza, ale jednocześnie pozwoli oddychać skórze maleńkiego dziecka. Otulacz jest mięciutki dlatego możesz okryć nim dziecko lub stworzyć z niego rożek nawet dla noworodka. Lekki i naturalny materiał okryje go dając przyjemne poczucie bezpieczeństwa. Otulacz Elodie Details przepuszcza powietrze, więc nie musisz martwić się o to, że maleństwo się zgrzeje lub spoci. Jednocześnie bambus ma właściwości absorbujące, dzięki czemu świetnie pochłania wilgoć.

Otulacz doskonale sprawdzi się także jako kocyk, na którym będziesz mogła położyć maluszka, by ćwiczył przewracanie się na bok, czy podnoszenie główki. Jego wymiary są wystarczające, aby położyć na nim niemowlaka i kilka zabawek.

Piękne wzory i kolory otulacza Elodie Details idealnie sprawdzają się w słoneczne dni. Ciekawy nadruk będzie też stanowił atrakcję dla maluszka, który zaczyna dostrzegać kształty i kolory. Wzory otulaczy doskonale wpisują się również w inne produkty marki Elodie Details. Dzięki temu możesz skomponować całą serię gadżetów idealnie do siebie pasujących.

Bambus jest tkaniną nadającą się do prania w pralce. Nie musisz się obawiać, że ulubiony otulacz straci kształt lub kolor podczas prania. Co jest niezwykle istotne bambusowy otulacz nie wymaga prasowania, a tkanina szybko wysycha. Dlatego utrzymanie go w idealnej czystości nie stanowi żadnego wyzwania.

Otulacz bambusowy Moon Baloon dwupak 82×82 Elodie Details, cena: 149.00 PLN, www.babymama.pl

otulacz-bambusowy-moon-balloon-2 otulacz-bambusowy-moon-balloon-3