We wrześniu w Berlinie odbył się niezwykły pokaz mody. Marka Cybex zaprezentowała nowe modele wózków i fotelików.

Kolekcje KOI oraz SPACE ROCKET

Na dwa dni przed rozpoczęciem Nowojorskiego Tygodnia Mody, marka CYBEX zaprezentowała dwie nowe kolekcje z linii Fashion. Licznie zgromadzonym gościom i przyjaciołom marki, wśród których znalazła się między innymi supermodelka Karolina Kurkova przedstawiono działającą na wyobraźnię kolekcję KOI oraz wizjonerską i kolorową kolekcję SPACE ROCKET zaprojektowaną przez wschodzącą gwiazdę Annę K.

Berlin_CYBEX_Space Rocket

Niemiecka marka kontynuuje swoją drogę ulepszania fotelików samochodowych, wózków, nosidełek, a także przedstawia meble, które nie tylko są bardzo bezpieczne i funkcjonalne, ale także doskonale dopasowane do miejskiego stylu życia młodych rodziców, pomagając im podejmować modowe decyzje, tak jak dobór odpowiednich ubrań.

CYBEX – zawsze modny

Lifestylowa marka CYBEX w przeszłości już wiele razy udowodniła, że jest bezpieczna oraz że funkcjonalność i design mogą iść razem w parze. Nieustanne wprowadzanie na rynek kolekcji modowych, CYBEX nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale także je wyznacza. Dlatego nie jest niespodzianką, że gwiazdy międzynarodowego formatu takie jak: Keira Knightley, Liv Tyler, Coco Rocha, Lily Cole, Cate Blanchett, Rihanna, Gwen Stefani, Josh Hartnett, a w szczególności Karolina Kurkova pokochały produkty tej marki.

Karolina jest matką dwóch synów, a jej rodzina idealnie ucieleśnia kosmopolityczne pokolenie, za którym stoi CYBEX. Ma pewność siebie dzisiejszych rodziców, którzy kontynuują swój sposób życia, również w momencie, gdy mają dzieci – powiedział Martin Pos, założyciel marki CYBEX.

SPACE ROCKET. Sięgnij do gwiazd z Anną K

21 letnia ukraińska projektantka Anna Karenina, znana jako Anna K swoimi radosnymi kreacjami rzuca na kolana coraz więcej osób. Jej kreacje są inspirowane tym samym magicznym poczuciem futurystycznej fantazji, która definiuje także dziecięcy świat. Rozległy wszechświat, gdzie gwiazdy, planety i galaktyki wykraczają poza przestrzeń i czas w niekończącym się tańcu z grawitacją. To właśnie były inspiracje Anny K, gdy tworzyła kolekcję SPACE ROCKET dla CYBEX. Wzajemne porozumienie delikatności i siły, otulania i odkrywania znalazło swoje odzwierciedlenie w najnowszej edycji i produktach MIOS, PRIAM, YEMA i foteliku samochodowym CLOUD Q – są to międzygalaktyczne kapsuły kosmiczne dla małych, miejskich łowców gwiazd. Rozpoczęło się odliczanie. Udanej podróży!

Krystalizacja. Nowa modowa kolekcja KOI projektantów CYBEX

Nowa, modowa kolekcja CYBEX KOI łączy symbolizm enigmatycznego, podwodnego stworzenia z mitologii japońskiej z najnowocześniejszą technologią, tkaninami i krawiectwem. Podobnie jak podwodny klejnot. Dzięki CYBEX KOI nowocześni i świadomi modowych trendów rodzice mogą poruszać się z metropolitarnym wdziękiem. Wysokiej jakości aplikacje i hafty w połączeniu z unikalną, odbijającą i krystalicznie srebrną tkaniną idealnie współgrają z głównymi liniami Prêt-à-Porter. Nowy PRIAM, MIOS i fotelik samochodowy Cloud Q ożywiają kolorowe zwierzęta wodne, pomagając maluchom zasypiać i odpływać do fantastycznych snów.

Berlin_CYBEX_Space Rocket_3 Berlin_CYBEX_Space Rocket_2 Berlin_CYBEX_Space Rocket_1