Kupując nową pralkę każdy z nas chciałby, aby oferowała jak najlepsze rezultaty prania, była energooszczędna oraz bezpieczna nawet dla najdelikatniejszych tkanin. Wszystkie te zalety łączy w sobie pralka Eco Bubble, która jest obecnie najlepszym wyborem. Sprawdźmy, co warto wiedzieć na temat technologii Eco Bubble i dlaczego warto zainwestować w zakup urządzenia w nią wyposażonego.

Pralka Eco Bubble – skuteczne pranie w niskich temperaturach

Pralka Eco Bubble wytwarza tzw. aktywną pianę. Jest ona połączeniem detergentu, powietrza oraz wody. Aby osiągnąć doskonałe rezultaty prania nie jest jednak konieczne ustawianie wysokiej temperatury wody. Eco Bubble zapewnia bowiem tak samo dobre rezultaty prania w zimnej wodzie, co w podgrzanej do 40 stopni Celsjusza.

Pranie w zimnej wodzie z kolei wiąże się z większą oszczędnością. Urządzenie nie musi bowiem zużywać energii elektrycznej do podgrzewania wody, dzięki czemu pralka Eco Bubble jest znacznie bardziej energooszczędna od innych pralek niewykorzystujących tej technologii. To świetny wybór zwłaszcza dla osób, które piorą praktycznie codziennie. Jeśli szczególne znaczenie ma dla nasz niski pobór prądu warto wybrać pralkę Eco Bubble SAMSUNG WW70 J5546 FW, która posiada klasę energetyczną A+++.

Pralka Eco Bubble dba o delikatne tkaniny

Z wykorzystaniem zimnej wody oraz aktywną pianą wiąże się jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta dla osób, które posiadają sporo ubrań wykonanych z delikatnych i wrażliwych tkanin. Pralka Eco Bubble pozwala bowiem na bezpieczne wypranie w niej takich tkanin, jak jedwab, wełna, wiskoza, bez ryzyka ich zniszczenia podczas prania.

Dzięki niej możemy więc zrezygnować z ręcznego prania najdelikatniejszych ubrań, co pozwala zaoszczędzić czas oraz lepiej zadbać o ich czystość. W specjalny program przeznaczony do prania delikatnych tkanin wyposażona jest pralka Eco Bubble SAMSUNG Quick Drive WW80 M644 OPW QDRIVE.

Pralka Eco Bubble jest przyjazna dla najmłodszych oraz alergików

Warto także wiedzieć, że pralka Eco Bubble uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, która potwierdza bezpieczeństwo jej używania także do prania ubrań najmłodszych członków naszych rodzin. Zalety pralki wyposażonej w nowoczesną technologię Eco Bubble docenią więc przede wszystkim rodzice małych dzieci oraz osoby posiadające wrażliwą i delikatną skórę. Dzięki aktywnej pianie detergent zostaje bowiem rozpuszczony w wodzie, a po wypraniu ubrań dokładnie z nich wypłukany.

Tak wyprane tkaniny są więc czyste oraz oczyszczone z resztek detergentu, idealnie nadają się do codziennego noszenia przez alergików, małe dzieci oraz osoby z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą.

Pralka Eco Bubble skuteczniej usuwa zabrudzenia od zwykłej pralki

Pralka Eco Bubble w Neonet.pl będzie świetnym wyborem także dla osób, dla których najbardziej liczy się skuteczność prania. Aktywna piana dokładnie wnika bowiem we wszystkie tkaniny oraz pozwala na rozpuszczenie i usuniecie z nich nawet najtrudniejszych plam. Pralka Eco Bubble sprawi więc, że nasze pranie będzie zawsze czyste, higieniczne oraz zadbane.