28 marca w restauracji „Gar” Magdy Gessler odbyło się przyjęcie baby shower dla Oli –  laureatki konkursu fotograficznego organizowanego w serwisie Baby-Shower.pl przez ASA Sp. z o.o., wytwórcę doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios femina.

Przyjęcie baby shower było nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie na najciekawszą pracę fotograficzną na temat „Ja i mój brzuszek – błogo i bezpiecznie”. Tematyka konkursu nawiązywała do dbałości o zdrowie intymne i poczucia bezpieczeństwa, które daje wszystkim kobietom (także tym w ciąży i karmiącym) przyjmowanie probiotyku LaciBios femina. Konkurs toczył się na przełomie lutego i marca w serwisie Baby-Shower.pl.

Nadesłano 33 zdjęcia ciążowych brzuszków, z których jury konkursowe wspólnie z serwisem Baby-Shower.pl oraz ASA Sp. z o.o. wybrało zwyciężczynię oraz laureatów kolejnych miejsc. Główną nagrodą w konkursie było samo przyjęcie organizowane dla przyszłej Mamy i jej koleżanek (lub rodziny) w warszawskiej eleganckiej restauracji „Gar” należącej do Magdy Gessler. Dodatkowo laureatka otrzymała  podarunki od LaciBios femina: glukometr Accu-check, poduszkę poporodową „z dziurką” Zefir, zestaw miesięcznej kuracji LaciBios femina, a także prezenty od 121PR (termometr elektroniczny dla dziecka), Baby-shower.pl (m.in. tort pieluszkowy) i oczywiście mnóstwo podarunków od uczestników przyjęcia.

Zorganizowane przyjęcia baby shower było o tyle nietypowe, że uczestniczyła w nim rodzina laureatki, a nie jak to zazwyczaj bywa – koleżanki. Jednak atmosfera przyjęcia była luźna, widać było, że rodziny Mamy i Taty są ze sobą bardzo zaprzyjaźnione.

Przyjęcie rozpoczęło się od oficjalnego powitania przez Katarzynę Pawłowską, właścicielkę serwisu Baby-Shower.pl, uczestnikom podano napoje i przekąski, a Katarzyna Pawłowska przeprowadziła szereg konkursów i quizów „baby showerowych”. Odpowiadano na pytania dotyczące przyszłej Mamy („Który to tydzień ciąży?”, „Jak będzie mieć na imię dziecko?”, „Kiedy było pierwsze USG?”), pytania dotyczące bajek dla dzieci („Jakiej produkcji jest „Pszczółka Maja”, „Który Teletubiś nosi czerwoną torebkę?”), próbowano gotowych dań ze słoiczków dla dzieci, wiązano wstążeczkę na szerokość  brzuszka Mamy.

Następnie rozdano prezenty – od sponsora przyjęcia LaciBios femina, organizatorów i od rodziny (ubranka dla noworodka, hamaczek niemowlęcy, książki o żywieniu i wychowaniu dziecka). Przyszła Mama pozowała również do sesji zdjęciowej.
Po części oficjalnej uczestnicy zasiedli do obiadu (podawano tak wykwintne dania jak Magrets de Canard: piersi kacze zalotne z chrupiącym arbuzem i pieczonego łososia w liściach pora na sosie Beurre Blanc, ze szpinakiem i tagliatelle w pietruszce).  Laureatka konkursu była „zachwycona” przyjęciem i dziękowała serdecznie organizatorom.

 

ImageNagrodzone zdjęcie

mama