Kocyk to podstawowy element wyprawki dla noworodka. Wybierając kocyk dla dziecka, należy skupić się na tkaninach i dzianinach naturalnych. Tylko takie zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza i umożliwią oddychanie skórze dziecka.Koce-bambusowe-wafelkowe-Bim.Bla

Spośród bogatej oferty na rynku warto rozważyć dzianiny i tkaniny bawełniane i bambusowe. Oprócz swoich właściwości higroskopijnych i przepuszczania powietrza są łatwe w utrzymaniu czystości  i szybko schną.

Koce bambusowe

Koce bambusowe wafelkowe Bim.Bla ze sklepu www.babymama.pl są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym sprawdzą się zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni. Większe koce sprawdzą się jako narzuty lub koc dla mamy podczas drzemki, te mniejsze będą idealne dla niemowlaków, a nawet przedszkolaków. Mamy ceniące sobie nowoczesne wzornictwo na pewno zwrócą uwagę na kocyki Geometric Bim.Bla.

Kocyk-Geometric-Bim.Bla-2 Kocyk-Geometric-Bim.Bla-3

Rodzice stawiający na prostotę i klasykę wybiorą kocyki So Gray Bim.Bla. Ich nazwa wskazuje na dominujący kolor szary, który został przełamany delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci ściągacza. Kocyki nie tylko zapewnią ciepły i przytulny sen pociechom, ale także, ze względu na małe rozmiary po złożeniu, wygodę dla mam. Taki kocyk po złożeniu łatwo będzie włożyć do torby lub pod spód wózka.

Kocyk-So-GrayBim.Bla-1 Kocyk-So-Gray-Bim.Bla-2

Kołderka do wielu zadań

Wielofunkcyjna kołderka Bim.Bla to kolejny przydatny przedmiot w wyprawce. Na początku może pełnić rolę jako rożek, następnie jako miękka mata do pierwszych zabaw i odpoczynku dziecka a także jako kołderka do łóżeczka. W chłodniejsze dni można ją zabrać jako nakrycie do wózka lub fotelika samochodowego. Wykonane z wyjątkowo delikatnej bawełny zapewnią spokojny sen w każdych warunkach. Do kompletu można dobrać płaską dwustronną poduszkę niemowlęcą Bim.Bla. Poduszka mimo iż płaska, jest jednocześnie miękka i sprężysta.

Kolderka-niemowleca-Pastel-Bim.Bla-1 Kolderka-niemowleca-Pastel-Bim.Bla-2 Kolderka-niemowleca-Pastel-Bim.Bla-3 Poduszka-Bim.Bla-1

Kocyki, kołderki, poduszeczki i inne akcesoria wyprawkowe marki Bim.Bla dostępne są on-line na stronie: www.babymama.pl