Styl klasyczny choć ma różne oblicza, to jednak zawsze zapowiada umiar, dobry smak i pełną harmonię. Dodatkowo jest to jedyny styl, który nigdy nie wychodzi z mody, dlatego też na klasykę zawsze znajdzie się miejsce.. również w pokojach naszych pociech.

Unikanie kontrastów, dbałość o każdy detal, wykorzystanie najwyższej jakości matriałów – styl klasyczny jest bardzo wymagający. Mimo to coraz częściej stawiamy właśnie na klasykę podczas urządzania wnętrz. Przykładem mebli, które są dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie wnętrza w tym kliamcie, jest kolekcja SIMPLE od TIMOORE w odsłonie kremowo – bukowej. Zestawienie subtelnych beży i brązów sprawia, że kolekcja jest uosobieniem tradycji. W takim pokoju dziecko na pewno poczuje się wyjątkowo i przede wszystkim bezpiecznie. Wstawki z litego drewna bukowego sprawiają, że pokój jest jeszcze bardziej przytulny, a meble są bardzo solidne i stylowe. Kolekcja dedykowana jest dla najmłodszych użytkowników w wieku od 3 do 12 lat.

Największą zaletą stylu klasycznego jest niezaprzeczalnie jego uniwersalność. Gdy już jednak tak się zdarzy, że komuś sie znudzi, łatwo zmienić jego charakter. Styl klasyczny nie jedno ma imię… wystarczy zmienić kolor zasłon czy ścian albo bibeloty. W przedstawionej aranżacji występują meble z kolekcji SIMPLE. Całość dopełniają detale w kolorze pastelowego różu. Jeszcze bardziej tradycyjnego charakteru nadaje drewniany parkiet na podłodze.

Wnętrze malucha powinno być piękne, przytulne i bezpieczne – kolekcja Simple od Timoore’a taka właśnie jest – nic dodać, nic ująć. Mnogość brył dostępnych w kolekcji sprawia, że na pewno każdy, nawet najbardziej wymagający rodzic, znajdzie coś dla swojego malucha.

autor: Patrycja Gromysz

timoore_3

timoore_4