Każda mama wie, jak ważny jest bezpieczny sen dziecka. Jakie łóżeczko wybrać, które akcesoria zakupić – te i inne pytania pochłaniają uwagę przyszłych rodziców. Przede wszystkim należy postawić na produkty bezpieczne i dobrej jakości. A także wybrać przedmioty praktyczne i użyteczne.

Blisko mamy

Debiutujące mamy niechętnie rozstają się ze swoimi maleństwami i chcą je mieć ciągle przy sobie. Czuwają nad każdym oddechem swego nowonarodzonego dziecka.  Niektóre z nich mogą mieć jednak obawy przed spaniem z noworodkiem czy niemowlakiem w jednym łóżku. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest łóżeczko dostawne Crib White Little Chick London.  Zdejmowane boki łóżeczka wykonane z siatkowej tkaniny umożliwiają stały kontakt z dzieckiem, a także są wygodne przy nocnym karmieniu. Wykonane z antyalergicznych materiałów zapewnią odpowiednią cyrkulacje powietrza. Dostępny jest także materac antyalergiczny oddychający do łóżeczek dostawnych Little Chick London.

Lozeczko-dostawne-Crib-White-Little-Chick-London-2 Materac-antyalergiczny-do-łozeczek-dostawnych-Little-Chick-London

Lozeczko-dostawne-Crib-White-Little-Chick-London-1

Wygodne karmienie

Kolejnym must have młodej mamy jest poduszka bambusowa wielofunkcyjna 4w1 Maternity Pillow Little Chick London. Poduszka ta przydatna będzie już w czasie ciąży, kiedy jedyną możliwą pozycja do spania jest spanie na boku. Poduszka do karmienia delikatnie podtrzyma brzuch i biodra, stabilizując ciało w odpowiedniej pozycji. Zaraz po porodzie będzie bardzo pomocna przy pierwszych próbach kamienia dziecka. U starszych niemowląt sprawdzi się natomiast jako poduszka zapobiegająca ulewaniu i refluksowi.

Poduszka-bambusowa- Little Chick London-1 Poduszka-bambusowa- Little Chick London-2

Spokojny sen

Idealnym dopełnieniem dziecięcego miejsca do spania będzie pozytywka. W tej roli idealnie sprawdzi się gwiazdka z nieba Twinkle Little Chick London, która nie tylko gra muzykę i odtwarza odgłosy ułatwiające dziecku zasypianie, ale także może posłużyć jako delikatne, nocne światło.  Wyświetlane gwiazdki np. na suficie mogą też urozmaicić pierwsze zabawy maluszka.

Gwiazdka-z nieba-Twinkle-White-Little-Chick-London

Wszystkie produkty marki Little Chick London dostępne są w sklepie: www.babymama.pl