Dzięki naszym propozycjom przeniesiesz się w czasie w błogie czasy dzieciństwa.

Quiz – kto najlepiej zna mamę?

Najpierw z mamą przygotuj listę pytań i odpowiedzi, powinno ich być ok. 10-15 lub więcej. Mogą to być pytania dotyczące dzieciństwa, czasów szkolnych, licealnych, studiów itp. Następnie podziel gości na dwie grupy. Zadawaj pytania naprzemiennie obu grupom. Grupa, która będzie miała więcej prawidłowych odpowiedzi wygrywa. Przykładowe pytania: Jak nazywał się pierwszy chłopak przyszłej mamy? Z kim siedziała w jednej ławce w podstawówce? Gdzie chodziła na wagary?

Quiz – zgadnij co to za gwiazda?

Przejrzyj magazyny dla kobiet, wybierz zdjęcia gwiazd w ciąży (możesz też użyć zdjęć z naszej galerii). Wytnij głowy gwiazdom. Jak się domyślasz, konkurs polega na odgadnięciu, co to za gwiazda.

Quiz – Jak się będzie nazywać dziecko?

Ustal z mamą listę 20 imion dla dziewczynki i dla chłopca. Na imprezie przeczytaj imiona z obu list ( w przypadku gdy jest już znana płać dziecka, przygotuj jedną listę). Osoba, która zgadnie imię, dostanie prezent.

Quiz – kim jest ten uroczy bobas?

Poproś uczestniczki Baby Shower, aby przyniosły jakieś zdjęcie z dzieciństwa. Podczas imprezy zorganizuj konkurs – kim jest ten bobas? Zdjęcia mogą być też w formie elektronicznej, wtedy zrobisz prezentację na komputerze.