1. Strona główna
  2. »
  3. BABY SHOWER
  4. »
  5. Gry i zabawy
  6. »
  7. Jak kreatywnie poinformować najbliższych o ciąży?

Jak kreatywnie poinformować najbliższych o ciąży?

Ogłoszenie ciąży to magiczny moment w życiu przyszłych rodziców. To chwila pełna radości, emocji i oczekiwań. Jeśli zastanawiasz się, jak w ciekawy i niezapomniany sposób podzielić się tą wiadomością ze swoją rodziną i znajomymi, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Balon z niespodzianką

Przygotuj balon wypełniony konfetti lub napisem „Jestem w ciąży!” i poproś bliskie osoby, aby go nadmuchały. Gdy balon eksploduje, wszyscy dowiedzą się o radosnej nowinie.

Puzzle z wiadomością

Stwórz spersonalizowane puzzle z ukrytą wiadomością o ciąży. Podczas wspólnego spotkania rozdaj układanki i poproś innych, aby razem je ułożyli.

Koszulka „Tata” i „Mama”

Zorganizuj małe przyjęcie z rodziną i znajomymi i podaruj przyszłemu tacie koszulkę z napisem „Tata”.

Cukierki z przekazem

Przygotuj pudełko z ulubionymi cukierkami, a w środku umieść karteczkę z informacją o ciąży. Poproś bliskie osoby, aby wyjęły cukierki i odczytały przekaz.

Ujęcia reakcji

Poproś kogoś, aby zarejestrował reakcje bliskich na wiadomość o ciąży. Nagraj emocje i zaskoczenie, a potem podziel się filmem z rodziną i przyjaciółmi.

Rodzinna sesja zdjęciowa

Zorganizuj sesję zdjęciową z rodziną i partnerem. W trakcie zdjęć niespodziewanie wyciągnij małe buciki czy ulubioną zabawkę dla niemowlaka, a potem podziel się zdjęciami jako oficjalnym ogłoszeniem ciąży.

Gra planszowa „Zgadnij, co jest w pudełku”

Przygotuj grę planszową, w której uczestnicy muszą odgadnąć, co jest w pudełku. Gdy otworzą pudełko, zobaczą przedmiot związany z ciążą, na przykład smoczek lub pieluchy.

T-shirt z datą

Stwórz spersonalizowany t-shirt z datą np. spodziewanego porodu i nos go podczas spotkań z rodziną i znajomymi. Kiedy ktoś zauważy datę, z pewnością wywoła to pytania i zaskoczenie.

Nie ma jednego właściwego sposobu na ogłoszenie ciąży, więc wybierz ten, który najlepiej oddaje Waszą osobowość i styl. Ważne jest, aby ten magiczny moment był dla Was niezapomniany i pełen radości. Gratulacje z okazji ciąży!

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments