1 kwietnia w godzinach popołudniowych  w hotelu  InterContinental odbyła się wyjątkowa impreza – “Beauty Mama czyli mama we wspaniałej formie”. „Beauty Mama” to przedsięwzięcie zorganizowane przez portal Baby-Shower.pl

Tego dnia Panie spodziewające się dziecka mogły spotkać się w jednym miejscu i zapoznać z nowościami ze świata mody, zdrowia i urody. Informacje na temat alergii, a także jak jej przeciwdziałać przekazał przedstawiciel medyczny   firmy Vitis Pharma. Wyjątkowy pokaz mody dla Pań spodziewających się dziecka zorganizowała firma Haltex. Aby przyszłe mamy mogły czuć się atrakcyjnie salon Pearl Beauty Centre zaprezentował  pokaz pielęgnacyjny na ciało na bazie kosmetyków marki Cinq Mondes.

W przerwach miedzy pokazami odbywało się losowanie wartościowych nagród przeprowadzone przez redaktor naczelną portalu Baby-Shower.pl – Katarzynę Pawłowską. Nagrody z pewnością umilą Paniom czas oczekiwania na upragnione maleństwo oraz pomogą zachować dobra formę.

W trosce o dobre samopoczucie, trenerzy z klubu fitness RiverView zaprezentowali zestaw ćwiczeń, które przyszłe mamy mogą a nawet powinny wykonywać w ciąży. Na koniec spotkania, instruktorki z klubu „Dbamy o mamy” zaprezentowały   pokaz  tańca brzucha dla ciężarnych. Koniec imprezy zwieńczył bankiet oczywiście z menu zalecanym Paniom w ciąży.

W przerwach mamusie miały okazje wymienić się informacjami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wśród nich Pani Joanna Racewicz, która także spodziewa się dziecka. Wiele z Pań zapowiada chęć uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

Partnerami spotkania byli:

Pearl Beauty Center (marki kosmetyczne: Cinq Mondes, La Colline)

Sponsorami spotkania byli:

Haltex – odfzież ciążowa, sponsor pokazu mody ciążowej , Vitis Pharma, My Skincare, Elancyl Paris i Klorane Bebe  oraz HIPP.

Upominki ufundowały firmy:

Prenate Elite

Anita Maternity
Pharmaceris

Motherhood

Kidoland

Lovela

Decorador

chusta.pl.

Nuforen dla dzieci

PieknaMama.pl

Bajkolandia

BeSafe

MamaDama.pl

Cocoon Collection

Sensilab

Dziękujemy Restauracji Pani  Magdy   Gessler  AleGloria za catering.

beauty mama

 

beauty mama

 

beauty mama

 

 

beauty mama

 

 

beauty mama

 

 

beauty mama

 

 

Image