Rosnące tempo życia w mieście zagraża szczególnie wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej odwodniona i wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstał Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia®, przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej.

fotokarty

Preparat działa wielowymiarowo. Intensywnie nawilża skórę (działanie „od wewnątrz”), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu pozwala skórze wyglądać zdrowo przy miejskim, szybkim tempie życia. Booster tworzy na skórze delikatny, nawilżająco-ochronny film, zabezpieczający ją przed wysuszeniem. Likwiduje oznaki zmęczenia i stresu, przez co skóra staje się wypoczęta i zrelaksowana, pełna naturalnego blasku.

Składniki aktywne zawarte w serum:

  • Fucogel® – tworzy ochronny filtr wzmacniający i przedłużający odczucie nawilżenia.
  • Kolagen morski – odzywia skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd
  • Różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego – natychmiastowe nawilżenie
  • Innowacyjny tripeptyd – w krótkim czasie wygładza skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek
  • Roślinne komórki macierzyste – wspomagają rewitalizujące działanie produktu

Booster ma unikalny proces aplikacji. Może być stosowany jako osobny preparat lub dodany w postaci 3-5 kropel do ulubionego kremu nawilżającego (należy zmieszać serum z kremem, do uzyskania gładkiej, jednolitej konsystencji), dzięki czemu wzmocni działanie kremu i przywróci skórze młodszy i promienny wygląd.

Carriwell

Uśredniona cena detaliczna ok. 55 zł za 30 ml