Czy odkryła jakiś super sposób? Blake Lively, amerykańska aktorka, bo o niej tu mowa po drugiej ciąży schudła 28 kg w ciągu 14 miesięcy. Niestety zdradzone przez nią szczegóły nie potwierdzają super metody, ale za to ciężką pracę.

Aktorka po pierwszej ciąży szybko wróciła do formy. Łatwiej jej było, bo jak sama przyznała, pierwsza ciąża mniej odcisnęła się na jej ciele, a także miała wielką motywację, by zrzucić zbędne kilogramy do kolejnej roli filmowej. Druga ciąża nie była już tak łaskawa a i motywacji w postaci nowej roli nie było, a mimo to aktorka osiągnęła zachwycający efekt.

akcesoria dla mam

A wszystko to dzięki… dobrze zaplanowanemu treningowi i diecie. Lively lubi gotować i ma do tego świetne przygotowanie, ma za sobą pobyt w najbardziej prestiżowej szkole kulinarnej – Le Cordon Bleu. Jakiś czas temu zrezygnowała z glutenu i soi w swojej diecie. Okazuje się, ze powrót do wagi sprzed ciąży musi trwać, by przyniósł zdrowe efekty. I wymaga to pracy. Jak sama Lively komentuje zdjęcie dokumentujące swą przemianę – taki rezultat niestety nie pojawi się jako efekt studiowania Instagramów modelek.

akcesoria dla mam